ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Üyelerimizle Röportaj

Polatlı Ticaret Odası

? ÜYELERİMİZLE RÖPORTAJ-GENÇPOL MOBİLYA EV TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ ?

-+

d898f054-17de-4251-9311-68a15e6b321e

Sizi tanıyabilir miyiz ?

İsmim  Osman Gençbay 1986 Trabzon Sürmene doğumluyum. 2000 yılında Ankara’da  ikamet etmeye başladık. 2 buçuk yıldan beri Polatlı’da Gençpol Mobilya olarak bahçe mobilyaları üzerine faaliyet gösteriyoruz.

Firmanızı tanıyabilir miyiz?

Gençpol Mobilya Polatlı’da hem gençlere hitap eden bir firma olabilmesi Polatlı’nın da adını kullanmak amacıyla Gençpol unvanı ile şirketimizi kurduk. Kuruluşumuzdan bu yana özellikle kendi üretimimiz ola bahçe mobilyaları üzerine imalat yapıyoruz. Kısa zamanda da hedefimize ulaşarak müşteri potansiyeli açısından çok iyi yerlere geldiğimizi düşünüyoruz.

Sektörünüzün geleceğini nasıl görüyorsunuz?

Sektörümüz insan yaşamıyla doğru orantıda olan bir alan. Yaşam boyunca  barınma ihtiyacının devam edeceğini düşünürsek sektörümüzde bu anlamda dinamik şekilde sürecektir.

 

8d43b501-43cf-475b-b608-9a4a4d1df8f9

 

Sektörünüzle alakalı sorunlar nelerdir?

Dünya genelinde ve ülkemizde yaşanan ekonomik koşullar sebebiyle karşı kaşıya kaldığımız zamlar üreticiler içinde tüketiciler içinde sorun olarak karşımıza çıkıyor. Ürettiğimiz ürünün satışını yaptıktan sonra  yerine  aynı fiyatlarla koyamıyoruz.

Polatlı Ticaret Odası faaliyetleri hakkında neler düşünüyorsunuz ?

Kuruluş esnasında tek çatı altın tüm işlemlerimizi hızlı bir şekilde tamamladık. Yine şirketimizin kuruluşunda almamız gereken şirket defterlerini ücretsiz bir şekilde aldık. Şirketimiz bünyesinde çalışacak elemanlarımızı Ticaret Odası sosyal medya  hesaplarını kullanarak ilan ediyoruz.  Bunların dışında Ticaret Odası’nın indirim protokolü imzaladığı pek çok sektörden uygun fiyatlara hizmet alıyoruz.  Ticaret Odasının uygulamaya geçirdiği aidat borcu olmayan üyelere oda belgelerini ücretsiz vermesi bizlerin işini kolaylaştırıyor. Tüm bunların yanı sıra üyeleri ilgilendiren her türlü ve konu ile alakalı düzenlenen eğitimler ve bilgilendirme toplantıları bizleri olumlu anlamda etkiliyor. Bu anlamda üyelerinin menfaatleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve ekibine teşekkür ederiz.