ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

?ÜYELERİMİZLE RÖPORTAJ-ANGORA POLSAN KİMYA SANAYİ TİCARET İHRACAT İTHALAT LİMİTED ŞİRKETİ ?

-+

217403434_5789626281079289_8151819441034323926_n

Sizi Tanıyabilir Miyiz ?

Begüm Handan Manav 1991 Polatlı  doğumluyum. Kimya Mühendisliği bölümü mezunuyum.  Okulumu bitirdikten ve alanımda iki yıl tecrübe edindikten sonra doğduğum yere dönüp kendi işimi kurmak istedim ve arkadaşım Caner ile birlikte işimizi kurduk. 

Firmanızı Tanıyabilir Miyiz?

Firmamızda kendi markamızla inşaat yapı boyaları üretiyoruz.  Dış cephe, iç cephe, tavan astar boyalarını üretiyoruz. Üretim zincirimize ilerleyen zamanlarda yağlı boya ve endüstriyel boyaları eklemeyi istiyoruz.

Sektörünüzü Geleceğiniz Nasıl Görüyorsunuz?

Türkiye’de inşaat sektörü sürekli gelişim halinde olduğu için geleceğinden umutluyuz. Bunun dışında ilçemiz tarımsal alanda geniş üretim potansiyeline sahip, bu alanlarda kullanılan tarım makinelerinin üretiminde kullanılacak boyaların temin edilmesi noktasında da gerekli hazırlıklarımız tamamlandığında bu alanda da güzel işler yapacağımızı düşünüyorum.

Sektörünüzün Sorunları Nelerdir?

Büyük markalarla rekabet etmek diyebiliriz. Çünkü insanlar tarafından  bir ürünün kalitesinden daha çok bilinirliği , markasının tanınmış olması  kabul görüyor.  Bunun dışında kredi oranlarının çok yüksek olması özellikle üretim sektöründe faaliyet gösteren firmalara kredi oranları  biraz daha  iyileştirilebilir.213914870_5789625981079319_3828072170969940767_n

Pandeminin Sektörünüze Etkisi Nasıl Oldu?

Bizim sektörümüze pandemi çok fazla etki etmedi. Gerek kuruluş dönemimizin pandemi sonrasına denk gelmesi gerekse inşaat alanın hareketlenmeye başlaması bizim için olumlu diyebiliriz.

Firmanızı Rakiplerinizden Ayıran Özelliğiniz Nedir?

Polatlı’da boya üretimi yok. Bizler üretici olduğumuz için son kullanıcılara çok rahat ulaşıyoruz ve taleplere göre ürünler üretebiliyoruz.  Bunun yanı sıra inşaat alanında faaliyet gösteren şirketler boya ihtiyaçlarını hırdavatçılardan karşılıyor bu yol ile araya aracılar giriyor. Ama biz burada direkt fabrika üreticisiyiz  buda fiyatlarımızı rakiplerimizden ayırıyor. Daha ucuza ve ihtiyaca göre  ürün temin edebiliyoruz.

Polatlı Ticaret Odası’nın Faaliyetleri Hakkında Neler Düşünüyorsunuz ?

Üyelerin her alanda kendilerini geliştirmelerine olanak sağlanılan eğitimleri bilgilendirme seminerlerini önemli buluyorum.  Bunun dışında  sosyal etkinlik anlamında yapılacak etkinlikler üyelerin birbirini tanımaları için faydalı olabilir. Onun dışında Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi SAKARYA, Yönetimi ve Ticaret Odası çalışanlarının faaliyetleri bizim için son derece olumlu başarılarının devamını diliyoruz.

POLATLI TİCARET ODASI OLARAK ÜYEMİZ  ANGORA POLSAN KİMYA SANAYİ TİCARET İHRACAT İTHALAT LİMİTED ŞİRKETİ ‘NE TİCARİ HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİZ.