ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Güncel

Polatlı Ticaret Odası

2016 Polatlı Tarım Fuarına son 52 gün!

-+
Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret Odası’nın işbirliği yapılacak ve Polatlı’da birçok kuruluşun destek olduğu POLAGRİ 2016 Tarım Fuarı’na 52 gün kaldı.
ba03 (1)
1-4 Haziran 2016’da yapılacak olan  Polatlı Tarım Ekipmanları, Gıda ve Hayvancılık Fuarı’na Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret Odası dışında, Polatlı Kaymakamlığı, Polatlı Ziraat Odası, Polatlı Organize Sanayi Bölgesi, Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgesi, Polatlı Ziraat Aletleri Odası, S.S. Ankara Pancar Ekicileri Kooperatifi, Polatlı İlçe Tarım, Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü gibi birçok kurum destekliyor.
Polatlı’da fuar anlamında bir ilk olacak bu organizasyona yurtiçi ve yurtdışından yüzlerce firma katılacağını belirten Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, ‘’ Polatlı’mızın adını duyurmak ve ön plana çıkarmak amacı içinde bu fuarın Polatlı’da yapılması yönünde bir karar aldık. Dünyada artık ülkelerden ziyade şehirler yarışıyor. Bizlerde bu konuda ilçemizi bu yarışa katmak istiyoruz. İlçemizde ilk defa yapılacak POLAGRİ 2016  fuar ile Polatlı’nın tanıtımına katkı sağlamak, Polatlı halkını bilinçlendirmek, yeni girişimcilerin önünü açmak, ticari işbirlikleri oluşturmak, ithalat ve ihracat gelişmesi sağlanacak. ‘’ dedi.
Sakarya, ‘’ Tarımın ve hayvancılığın ana merkezi Polatlı’dır. Bu merkezde herkesi buluşturmak için de 1-4 Haziran’da Polatlı Tarım Fuarı’nı düzenliyoruz. Özellikle komşu illerden yoğun talep görüyor bu fuar. Tarım fuarları üreticinin, çiftçinin ufkunu, vizyonunu genişletiyor. Teknolojinin gelişmesiyle yeni makine ve ekipmanlardan bu fuarlar sayesinde haberdar oluyor. ‘’ dedi.
POLAGRi 2016 Tarım Fuarı organizasyonunu yüklenen Zümrüt Fuarcılık Genel Koordinatörü Mehmet Ünal ise, ‘’ Şuanda POLAGRİ 2016 Tarım fuarının doluluk oranı %80’i bulmuş durumdadır. Fuarımıza birçok bölgeden ilgi görmektedir. Fuar’da birçok yurtdışı firması da yer alacaktır. Aynı zamanda İstanbul, İzmir, Sakarya, Eskişehir, Adana, Konya ve Mersin gibi birçok ilden firmalarda yer kiralamalarını yaptılar. Fuar organizasyonu konusunda hiç kimsenin kafasında problem kalmasın. Bütün sistemlerimiz son teknolojide çalışır durumda. 1-4 Haziran’da bütün katılımcılarımızla birlikte sorunsuz fuarımızı gerçekleştireceğiz. ‘’ dedi.
İletişim Bilgileri:
Zümrüt Fuarcılık Tanıtım ve Organizasyon San. Tic. Ltd. Şti.
G.O.P. Mahallesi 376. Sokak No: 5/A Gölbaşı / ANKARA
Tel: 0312 485 41 16 – 17 Fax: 0312 485 41 18
z01