ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

2019 POLATLI TARIM FUARINA HAZIRLIKLAR BAŞLADI

-+

2 (1)2-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Polatlı Farmers Fair Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı için ilçe Çalışma Kurulu, Şehit Cüneyt Sertel Sosyal Tesislerinde bir toplantı gerçekleştirdi.Yeni dönemde Expo Link Fuarcılığın üstleneceği Polatlı Farmers Tarım Fuarı için hazırlıklar yaklaşık 1 ay önce başlamıştı.Toplantıya Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer,Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya,Ticaret Borsası Başkanı Yahya Toplu,Organize Sanayi Bölge Başkanı Erol Ünal,Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya,Ziraat Odası Başkanı Zekai Köseoğlu,İlçe Tarım Müdürü Burhanettin Sütçü,Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse başta olmak üzere sektör ile ilgili ilçe temsilcileri katılım sağladı.

İlçe Çalışma Kurulunun gerçekleştirdiği toplantıda yapılan çalışmalar,son gelişmeler ve imzalanan yer tahsisleri hakkında Expo Link Fuarcılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Erdoğan bilgilendirme yaptı. 2019 yılında gerçekleşecek Polatlı Tarım Fuarının  yeni kapalı spor salonunun yanındaki yaklaşık 33.000 m2 lik alanda gerçekleşeceği ve yaklaşık 150 firmanın katılım sağlamasının düşünüldüğü bilgisi verildi. Ayrıca Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 2020 yılında ilçemize kapalı bir fuar alanının kazandırılması gerektiğini ve yeni dönemde bu yönde çalışmaları olduğu bilgisini verdi.

2019 Farmers Fair Polatlı Tarım Fuarında ayrıca zemin çalışması,wc ve lavabo ihtiyaçları,açık ve kapalı alan fizibiliteleri , çiftçilerin fuar alanına taşınması ve reklam tanıtım çalışmaları başta olmak üzere bir çok konuda kararlar ele alındı.2 (2)