ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Bizden Haberler

Polatlı Ticaret Odası

Anadolu Bacıları YÖREX ve Beypazarı’nda!

-+

Bu sene 8.’si düzenlenen YÖREX Fuarı’nda Polatlı Ticaret Odasını temsilen Polatlı’nın ilk kadın kooperatifi Anadolu Bacıların Kadın Kooperatifi stant açtı.

WhatsApp Image 2017-09-15 at 14.40.21

Açılan stantta başta Polatlı soğanı olmak üzere ay çekirdeği, şeker pancarı pekmezi gibi yöresel ürün yer aldı. Ankara Kalkınma Ajansı destekli açılan standı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ziyaret etti.

Anadolu Bacıların Kadın Kooperatifi aynı zaman geçtiğimiz gün açılışı yapılan 23. Uluslararası Beypazarı ve Yöresi Kültür Turizm ve Tarih Festivali’ne de katılım sağladı. Açılan stantta yine Polatlı’nın yöresel ürünleri başta olmak üzere birçok ürün sergilendi.

YÖREX ve Beypazarı Festivali’ne katılan Anadolu Bacıları Kadın Kooperatifi’nin her zaman destekçileri olacaklarını ifade eden Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, ‘’ Geçtiğimiz senelerde YÖREX’de bizlerde stant açmıştık. Bu sene yeni kurmuş olduğumuz Kadın Kooperatifimizi bizleri temsil etmek üzere yolladık. Öncelikli amacımız Polatlımızı tüm Türkiye’ye ve Dünyaya tanıtmaktır. Bunun için çaba harcıyoruz. Hem YÖREX’te hem de Beypazarı Festivali’nde açılan stantlar ile ilçemize tanıtım anlamında büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. Polatlı’nın ilk kadın kooperatifi olan Anadolu Bacıları Kadın Kooperatifi’nin her zaman destekçisi olacağız. YÖREX’te stant açılmasında destek olan Ankara Kalkınma Ajansı’na da teşekkürlerimizi sunuyoruz. ‘’ dedi.

WhatsApp Image 2017-09-15 at 14.40.14