ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Foto Galeri

Polatlı Ticaret Odası

Başkan Sakarya’dan STK’lara Ziyaret!

-+

Polatlı Ticaret Odası’nın Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, Meclis Başkanı Erol Ünal, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Bozdağ, Selçuk Çevikoğlu, Sabit Şahin ilçedeki bir takım sivil toplum kuruluşları ziyaret ettiler.

Başkan ve Yönetimi, Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı Ali Karaca’yı, Polatlı Ticaret Borsası Başkanı Yahya Toplu’yu, Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz’ı, Polatlı Lokantacılar Kahveciler Pastacılar ve Fırıncılar Odası Başkanı Sadık Özdemir’i , Türkiye Kızılay Derneği Polatlı Şubesi  Başkanı Şuayip Deniz’i, Polatlı Elektrik Elektronik Teknisyenleri ve Esnaf Odası Başkanı Recai Taşcı’yı, Polatlı Bakkallar Ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Davut Yaşar’ı , Polatlı Ziraat Aletleri Odası Başkanı Osman Aydoğan’ı,  Polatlı Emlakçılar Esnaf Odası Başkanı Yunus Bayraktar’ı, Polatlı Marangozlar Keresteciler Ve Mobilyacılar Odası Başkanı Mehmet Güngör’ü ziyaret ettiler.
Ziyaret esnasında STK’ların sorunları ve ilçemiz hakkında konuşuldu. Ziyaret esnasında Polatlı’nın ilk kadın kooperatifi olan Anadolu Bacıları Kadın Kooperatifinin ilk ürünü ”PANPEK” markalı pancar pekmezi hediye edildi. Ziyaretlerin çok verimli geçtiğini belirten Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, ” İlçemizdeki birçok odamızı ve başkanlarını ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz verimli geçti. İlçemizin ve odalarımızın ortak sorunları görüştük. Birbirimizle istişare yaptık. ” dedi.
Oda Başkanları ise ziyaretten çok memnun kaldıklarını belirterek teşekkürlerini belirttiler.

unnamed (10) WhatsApp Image 2017-08-18 at 12.21.04 unnamed unnamed (1) unnamed (5) unnamed (6) unnamed (7) unnamed (9) unnamed (8) unnamed (3) unnamed (2) unnamed (4)