ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Başkanın Mesajı

-+

IMG_1800-1

Polatlı Ticaret Odası Üyelerine;

2013 yılı ortalarında siz değerli üyelerimizin takdiri ile göreve gelmiş bulunmaktayız.

Yönetim anlayışımız gereği tüm üyelerimizin birbirinden değerli olduğunu düşünüyor, Polatlı’mızın ve ülkemizin ekonomik ve sosyal hayatı için çok önemli bireyler olduklarına inanıyoruz.

Yönetim olarak en büyük hedefimiz odamız üyelerine karşı ilçenin gülen yüzü olmayı başarmaktır. Bunun için ilk olarak TOBB mali desteği ile Odamıza yakışacak bir hizmet salonunu üyelerimizin hizmetine açmış bulunmaktayız. Hizmetimiz süresi boyunca çeşitli hibe programları ile Polatlı’mıza ve üyelerimize katma değer sağlayacak sosyal ve teknik içerikli projelerimiz uygulanmıştır ve bu gibi hizmetlerimiz devam edecektir. Ayrıca TOBB Konsey üyeliği ve Gümrük Turizm İşletmeleri (GTİ) Yönetim Kurulu Üyeliğine layık görülmemiz Polatlı’nın kalkınmasında büyük farkındalık yaratmıştır.

Ankara ilçeleri baz alındığında 4000’e yakın üyemiz ile en büyük Ticaret Odası konumundayız. Odamızın sürekliliğini sağlayarak ilçemizin en iyi şekilde tanıtılmasında görev almaktayız. Bu kapsamda Ticaret Odaının önemini bilmekte ve bu yolda birlik beraberlik ve şeffaflık çerçevesinde saygı değer üyelerimizle ilerlemek asıl amacımızdır. Bizler Polatlı Ticaret Odasının sahibinin, üyeleri olduğunun bilinci ve inancındayız.

Değerli üyelerimize saygılarımızı ve sevgilerimizi sunar, işlerinizin bereketli olmasını dileriz.

Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.

Ulvi SAKARYA

Yönetim Kurulu Başkanı