ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Duyurular

Polatlı Ticaret Odası

Başkortostan Cumhuriyeti Türkiye Ziyareti Hk.

-+

kosgeb

Başkortostan Cumhuriyeti İhracat Destek Merkezi; Başkortostan Cumhurbaşkanı Başkanlığındaki resmi ve iş dünyası heyetinin, Cumhuriyetin ticari ve ekonomik potansiyelinin tanıtımı ve dış ekonomik ilişkilerin güçlendirilmesi amacıyla 22- 23 Eylül 2020 tarihleri arasında İstanbul’a ve Ankara’ya ziyaret gerçekleştireceği tarafımıza bildirilmiş olup, Türk işletmelerine görüşme için duyuru yapılması talep edilmiştir.

Ayrıca, 22 Eylül 2020’de İstanbul CVK Park Bosphorus Hotel’de, 23 Eylül 2020’de ise Ankara Jw Marriott Hotel’de Türk işletmelerinin, Başkortostan heyetinde yer alan çoğunluğu KOBİ olan işletmeler ile görüşebileceği belirtilmiştir. İş misyonu, Başkortostan Cumhuriyeti Dış Ekonomik İlişkiler Devlet Komitesi, Rusya İhracat Merkezi Türkiye Temsilciliği ve DEİK gibi farklı Türk dernekleri ile birlikte Başkortostan Cumhuriyeti İhracat Destek Merkezi tarafından organize edilmektedir. İhracat Destek Merkezi, programın Türkiye’deki organizatörünün ED Event Şirketi olduğunu belirtmiştir. Program, Başkortostan Cumhuriyeti’nin yatırım ve ekonomik potansiyeli sunumlarını ve B2B toplantılarını içerecektir. İş heyetinde 11 işletme yer almakta olup, işletme listesi ve taslak program ekte sunulmaktadır.

Konuya ilişkin detaylı bilgi almak için Başkortostan İhracat Destek Merkezi temsilcisi Lilia Rashitova (Tel: +7 347 246-68-16, e-posta: Rashitova.LA@bashkortostan.ru) ve ED Event temsilcisi Gizem Dizdaroğlu Ertaş (Tel:5317370713, e-posta: gizem@ed-event.com) ile iletişime geçilebilir