ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

CUMHURİYET HALK PARTİSİ ZİYARETİN İADESİ İÇİN ODAMIZDAYDI

-+

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ulvi Sakarya Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına seçilen Haşim Bilal Avcı’yı ziyaret etmiş yeni görevine hayırlı olsun dileklerini iletmişti.

Gerçekleştirilen ziyaretin iadesi için Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Haşim Bilal Avcı yönetimi meclis üyeleri ile birlikte odamızı ziyaret etti.   Yönetim Kurulu Başkanımız Ulvi Sakarya karşılıklı sohbet ve istişare ile gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.

86700218_3539829026059037_1817852742052347904_o

 

ZİYARETİN İADESİ İÇİN TİCARET ODASINDAYIZ

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Haşim Bilal Avcı ” 12 Ocak 2020 tarihinde yapılan Cumhuriyet Halk Partisi ilçe kongresinden dolayı bizlere ziyarete gelen sivil toplum örgütleri siyasi partilere bugün itibari ile ziyaret etmeye başladık . Bugünde Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ulvi Sakarya ve yönetimine  iade ziyaret yaptık, kendilerine çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

CUMHURİYET HALK PARTİSİ TÜRKİYE’NİN  EN KÖKLÜ PARTİSİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Ulvi Sakarya ziyarete ilişkin açıklamasında ; ” Ziyaretiniz bizi ziyadesiyle memnun etti. Şehirle  ilgili ortak çözüm ortak akıl konusunda  anlaşabileceğimiz beraber hareket edebileceğimiz bir parti.  Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye’nin en köklü siyasi partisi. Bizlere iadei ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi