ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Basın Açıklamaları

Polatlı Ticaret Odası

EMLAKÇILIK VE OTO GALERİ SINAVLARINI ÜCRETSİZ DÜZENLİYORUZ

-+

0312623184-113

Polatlı Ticaret Odası emlakçılık ve oto alım satım sorumlusu  Mesleki Yeterlilik Belgelendirme sınavlarını ücretsiz bir şekilde düzenlemeye devam ediyor. Polatlı Ticaret Odası  ve TOBB MEYBEM A.Ş. ortaklığında gerçekleştirilen mesleki yeterlilik sınavlarında,  AB hibe desteği ile adayların ödedikleri sınav ücretleri başarılı olmaları halinde hesaplarına iade ediliyor.

“Belgelendirme İçin Doğrudan Hibe–II” projesi kapsamında söz konusu ulusal yeterliliklerde de AB Hibe desteği sağlanmaktadır. AB Hibe desteği kapsamında adayın sınava girmesi ve başarılı olması sonrasında yatırmış olduğu sınav ve belgelendirme ücreti adaya iade edilecektir. Adaydan başarılı olması sonrasında talep edilen  belge ücretinin ise iadesi yapılmamaktadır.

AB HİBE DESTEĞİNDEN YARARLANMA FIRSATI DEVAM EDİYOR

Mesleki yeterlilik belgesi olmayan vatandaşların ab hibe desteğinden faydalanma fırsatını kaçırmamaları konusunda hatırlatma da bulunan Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya : ” Bu bağlamda Odamız aracılığıyla belge almak isteyen üyelerimiz ve çalışanları için sınav organize edilecek olup; sınava öncelikle ön başvurular alınacak,  başvurular doğrultusunda sınavlar planlanarak kesin sınav tarihleri ayrıca belirlenecektir. AB Hibesi kapsamında Emlak Danışmanlığı ve oto alım satım sorumlusu Mesleki Yeterlilik Belgesi almak isteyen üyelerimiz veya çalışanları ve vatandaşlarımız odamıza başvuruda bulunabilir, 03126231084-113’ten detaylı bilgi alabilir. ” dedi.