ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

Emniyet Müdürü Özer Şimdi PTO’ya veda ziyaretinde bulundu

-+

Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden  Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanlığı’na atanan Özer Şimdi Polatlı Ticaret Odası’na veda ziyaretinde bulundu.

15 Temmuz gecesi hainler tarafından “tankların ve rampalarının geçişine izin ver” talimatı verilen fakat “Ben sizden talimat almam. Benim tek talimat aldığım yer Ankara’dır. Araçlarınızı durdurun ve kışlanıza geri dönün. Aksi takdirde hiçbir şekilde geçişinize izin verilmeyecektir” diyerek darbe girişiminin engellenmesinde tarihi bir duruş olarak kayıtlara geçen Özer Şimdi  Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanlığı’na atandı.
Polatlı Ticaret Odasına Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ilçemizde görev yaptığı sürece başarılı işlere imza atan Özer Şimdi’ye teşekkür konuşması yaptı. Ülkenin her tarafının ayni topraklar olduğunu ifade eden Sakarya, “Her yerde halkımızın hizmetinde hazır bulunduğunuz için kendi adıma çok teşekkür ederim. Gelecek zamanlarda da yine karşılaşmayı umit ediyorum. Bizler burada bir aile olduk. Sizler de güvenlik kuvvetleri olarak ciddi fedakarlıklarda bulunarak büyük hizmetlerde bulundunuz. Sevkinizi kırmayın. Allah sizleri korusun. Eminim ki ilçemizde olduğu gibi yeni görevinizde de başarıdan başarıya koşacaksınız. 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesindeki göstermiş olduğunuz duruş milletimizin vücut bulmuş halidir. Yeni görevinizde başarılar dilerim  ” dedi.