ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Bizden Haberler

Polatlı Ticaret Odası

ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELEYİ DESTEKLİYORUZ!!

-+

deb

 

Polatlı Ticaret Odası (PTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından enflasyonla topyekün mücadele programı kapsamında başlatılan indirim kampanyasına destek çağrısında bulundu.

Sakarya, yaptığı yazılı açıklamada, İlçemizde kendi sektöründe satışını yaptığı istediği tüm ürünlerde ürünlerde en az yüzde 10 indirim uygulamak isteyen üyelerin bu program dahilinde enflasyonla mücadele programı kampanyasına katılacağını ve indirim uygulayacaklarını ve bunu 22 Ekim tarihine kadar odaya bildirmeleri halinde firma unvanının TOBB’a bildirilerek ülke çapındaki kampanyaya katılan firmalar listesinde yer alacağını belirtti.

Polatlı iş dünyası olarak zor zamanlarda kenetlenmeyi bilen bir bölge olarak üzerlerine düşeni yapacaklarını ve bu güveni boşa çıkartmayacaklarını ifade eden Sakarya, şunları kaydetti:

“Her zaman olduğu gibi bugün de devletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Etrafımızın ateş çemberi olduğu bu günlerde Polatlı Ticaret Odası ve iş dünyasına yön veren  üyelerimiz olarak enflasyonla mücadele programını destekliyor, meslek komitelerimiz, meclisimiz ve yönetim kurulumuz başta olmak üzere tüm üyelerimizle yoğun bir katılım için çalışacağımızı da ifade ediyoruz.

Bu kapsamda ilk olarak Yönetim Kurulu Üyelerimiz ‘’Enflasyonla Topyekün Mücadele’’ projesine destek vermeyi kabul ederek öncü olmayı kabul etti ve belirlenen ürünlerde %10 indirim yapmayı kabul etti. Her zaman devletinin yanında olan Polatlı Ticaret Odası üyelerinden de çok yoğun talepler almaktayız. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan üyelerimize teşekkürlerimi borç bilirim.

Bu bağlamda milli bir seferberlik haline dönüşen Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na dahil olmak isteyen üyelerimizin ürün listesinden indirim uygulayacakları ürünlerin isimlerini 22 Ekim 2018 tarihine kadar iletişim@pto.org.tr mail adresi ya da 623 10 84 telefonundan  odamıza bildirmesi gerekmektedir. Birlik ruhuna ihtiyaç duyulan bugünlerde elini taşın altına koyarak ülkesine ve ekonomisine sahip çıkan tüm duyarlı üyelerimize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.” Dedi

Kampanyaya katılmak isteyen firmaların Polatlı Ticaret Odası’na yazılı veya sözlü olarak bildirmeleri gerekmektedir.