2°C
ANKARA HAVA DURUMU2°C Kar Yağışlı
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Bizden Haberler

Polatlı Ticaret Odası

HİSARCIKLIOĞLU TİCARET ODASINI AĞIRLADI..

-+

Geçtiğimiz günlerde seçimlerini tamamlayan Polatlı Ticaret Odası heyeti TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu makamında kabul etti.
Polatlı Ticaret Odası’nda yeniden güven tazeleyen Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri ve Komite Üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için Başkan Sakarya ve ekibine başarılar diledi ve hayırlı olsun dileklerini iletti. En kısa sürede Polatlı’yı da ziyaret edeceğini belirten Hisarcıklıoğlu Nefes Kredi içinde Polatlı Ticaret Odası’na ek bütçe vereceğinin müjdesini verdi.Mevcutta ki kaynaklar haricinde 5 Milyon TL daha Polatlı Ticaret Odası üyelerinin nefes kredisi kullanacağını söyledi. Hisarcıklıoğlu ‘’Polatlı taciri istikrardan yana karar verdi.Ulvi Başkan’ın 4 yılda ilçeye kattıkları tartışılamaz.Kendisini yakından takip ediyorum ve projelerini takdirle karşılıyorum.Kendisiyle yeri geliyor gece 2’de dahi telefonda istişare yapıyoruz.Polatlı çok önemli bir yer,Başkan ve ekibinin daha nice başarılara imza atacağından şüphemiz yoktur.Bizdende kendilerine desteğimiz sonuna kadar devam edecektir.Tekrardan sizleri tebrik ediyorum.’’ dedi.

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ziyaret sonrasında yaptığı değerlendirmede, “Seçim döneminde demokratik bir dönem yaşadık. Hemen sonrasında da ilk olarak TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettik.Kendilerine Mayıs ayında yapılacak TOBB Genel Kurulunda desteklerimizi belirttik. İnşallah hayırlısı ile Rifat Bey ile beraber bu yola devam edeceğiz. Çalışmamızın ve başarımızın sebebi arkamızda TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun bize göstermiş olduğu hedef doğrultusunda sunduğu desteklerdir.Sayın Başkanımıza bu bakımdan teşekkürlerimi borç bilirim. Oda hizmetlerinin yanı sıra şehre katkılarla birlikte ülke ekonomisine de değer katabilmek için birçok proje yaptık.Kesinlikle hem bizim hem TOBB’un ülkeye vizyon veren projeleri devam edecek.Ayrıca Ankara Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Deryal’a acil şifalar diliyorum.’’ dedi.

Sakarya, ” Değerli başkanımızdan nefes kredisi için ricada bulunduk ve oda bizi kırmadı.. Mevcutta vereceğimiz 4 Milyon TL krediye ek 5 Milyon TL’lik bir nefes kredisi olanağı daha tanıdı.Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. ” dedi.