ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

HİSARCIKLIOĞLU YAKINDA POLATLI’YA GELECEK

-+

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Meclis Başkanı Erol Ünal Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu geçtiğimiz günlerde  makamında ziyaret etti.

Basına kapalı gerçekleşen görüşmede Sakarya ve Ünal , PTO’nun son 4 yılda gerçekleşen faaliyetleri ve çalışmaları hakkında TOBB Başkanına bilgi verdi. Görüşmede TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz ve Odalar Müdürü Volkan Tufan’da yer aldı.

Toplantının ardından bir açıklama yapan Başkan Sakarya;  ”Bağlı bulunduğumuz Birliğin Başkanı olan Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu içinde bulunduğumuz Mübarek günlerde Polatlı’da iftar yapmak üzere davet ettik, Başkanımız da bizleri  kırmayarak önümüzdeki günlerde davete icabet edeceğini söyleyerek bizleri onurlandırdı.  İnşallah bir kaç gün içerisinde programının uygun olduğu gün ziyaret gerçekleşecektir.

Bunun dışında Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen POLAGRİ ‘17 Tarım fuarının sonuçları başta olmak üzere son 4 yılda Polatlı’ya ivme katacak projelerimiz, üyelerimize sunulan hizmetler, yeni ek binamız ve Organize Sanayi Bölgelerimiz hakkında bir çok konuda Meclis Başkanımız ile birlikte Hisarcıklıoğlu’na bilgi verilmiştir.” dedi.

Ziyaretin sonrasında Polatlı’nın yeni markası olan ve coğrafi işaret için başvurusu yapılan Pancar Pekmezi başta olmak üzere ,Anadolu Bacıları Kadın Kooperatifinin ürettiği ürünlerden hazırlanan bir sepet TOBB başkanına hediye edildi.

 

21980-4 21980-5 21980-6 21980-7 21980-2