ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

İHRACATIN ÖNEMLİ NOKLTALARI TİCARET ODASI’NDA ANLATILACAK

-+

İHRACAT-DUYURU

Polatlı Ticaret Odası ve Ticaret Bakanlığı organizasyonu ile gerçekleştirecek eğitimde doğru ihracatçı olmanın yolları anlatılacak.

Polatlı Ticaret Odası Ek binasında (Şehit Cüneyt Sertel Sosyal Tesisleri) 21 Eylül Perşembe günü saat 14:00 da düzenlenecek eğitimde “Nasıl ihracatçı olunur? – Dış pazar araştırması nasıl yapılır?”  konusu ele alınacak. Ticaret Bakanlığı- İhracat Genel Müdürlüğü Uzmanı Asım Çalış ve Ticaret Bakanlığı- İhracat Genel Müdürlüğü Uzmanı Burcu Banu Başal  eğitime konuşmacı olarak katılacak.  Ticaret Odası üyelerine özel organize edilecek programda; Uluslararası Ticari Kuralların İhracat İşlemlerinde Kullanım. Yeni Nesil İhracat Destekleri: Mal İhracatına İlişkin Destek Kalemleri ele alınacak. Eğitime kaydolmak veya eğitim hakkında detaylı bilgi almak isteyen Ticaret Odası üyeleri 03126231084-113‘ü arayabilir.

TİCARİ HAYATTA İHRACAT AŞAMASINI ÖNEMSİYORUZ

İlçenin ticari hayatında ihracat payının arıtılması konusunu önemli bulduklarını beyan eden Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, düzenlenecek eğitime tüm üyelerini davet ettiklerini söyledi. Başkan Sakarya : ” İçinde bulunduğumuz konjonktürde üyelerimizin ve ilçemizin yurt dışı pazarında yer almasını çok değerli buluyoruz. En kârlı ticaret yurtdışına ihracatta saklıdır. Odamız üyeleri arasında başta tarım ürünleri, tarım işleme ürünleri olmak üzere bir çok dalda ihracat yapılmaktadır. Bizler bunları daha yukarı seviyelere taşımak için gerek sanal fuarlar gerekse bu tarz seminerlerle üyelerimizi bir araya getiriyoruz.  Bu amaçla doğru ihracat yöntemleri hakkında üyelerimizi bilgilendirmek istiyoruz. İhracat yapan veya yönelmeyi düşünen tüm üyelerimizi gerçekleştireceğimiz eğitime davet ediyorum.”  dedi.