ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

KOSGEB VE İŞKUR TEMSİLCİLİĞİNİN İLÇEDEKİ TEK ADRESİ POLATLI TİCARET ODASI

-+

FOTOĞRAF (1)

Polatlı’da çoğu hizmette ilklerin adresi olan Polatlı Ticaret Odası İŞKUR ve KOSGEB temsilciliği ile ilçede ücretsiz ve aracısız  hizmet veren ilk kurum.

Özellikle Kosgeb ile ilgili iş ve işlemlerde ücretli olarak hizmet vereceklerini beyan eden kişilere itibar etmemeleri konusunda ilçe vatandaşlarını uyaran Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi SAKARYA: “Vatandaşlarımızın ücretli olarak Kosgeb hizmeti sağlayacaklarını iddia eden kişilere itibar etmeden önce odamız ile iletişime geçmelerini öneriyorum.” dedi.

ÜCRETLİ OLARAK DANIŞMANLIK YAPANLARA İTİBAR ETMEYİNİZ !!!

İlçede Kosgeb ve İşkur temsilciğinde tek adres olan Polatlı Ticaret Odası ücretsiz ve aracısız olarak vatandaşların  Kosgeb hizmetlerinden faydalanmalarına olanak sunuyor. Konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulunan PTO Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi SAKARYA : ” Odamız ücretsiz olarak Kosgeb ve İşkur temsilciliği hizmeti vermektedir. Dolayısıyla özellikle Kosgeble ilgili ücretli olarak telefonla danışmanlık hizmeti vermek isteyenlere vatandaşlarımız itibar etmemeli ve bu konuda odamızdan bilgi almalarını öneriyorum.Mevcutta Kosgeb tarafından sağlanan girişimcilik, işletme geliştirme, kobi finansman desteği gibi konularda temsilciğimiz vatandaşlara hizmet verecektir. 2013-2014 yılından bu yana yüzlerce üyemize, kosgeb yurt dışı iş gezisi desteği, girişimcilik desteği,megip desteği gibi birçok konu ile alakalı  danışmanlık hizmeti verdik. Bundan sonraki süreçte de Kosgeb tarafından sağlanan destekler de üyelerimize ücretsiz olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.”dedi.