ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

MİLLİ GÖRÜŞÜN TEMSİLCİLERİNDEN  BAŞKAN SAKARYA’YA TANIŞMA ZİYARETİ

-+

IMG_1707_800x533

Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Kara ve yönetim kurulu üyeleri Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya’yı makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurul ile Saadet Partisi İlçe Başkanlığı görevine seçilen Mahmet Kara, Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya  ile tanışmak ve Polatlı için yapılacak çalışmaların istişaresini gerçekleştirmek adına yönetimi ile birlikte Ticaret Odasını ziyaret etti.

SAADET PARTİSİ TÜRKİYE’NİN EN KÖKLÜ PARTİLERİNDEN BİR TANESİ

Başkan Sakarya SP’nin ilçe temsilciliğinde yeni görev alan Kara’ ya ve yol arkadaşlarına başarı dileklerini ilettiği konuşmasında:  ” Ziyaretiniz bizi oldukça mutlu etti. Saadet Partisi Türkiye’nin en köklü partilerinden bir tanesidir. Varlığını devam ettiriyor, inşallah bundan sonra da devam ettirecektir. Ülkemize ve şehrimize de faydalar sağlayacaktır. Başkanımla beraber ivme kazanacağına inanıyoruz. Bizim derdimiz siyaset veya başka bir konuda ayrışmadan Polatlı’nın bir araya gelmesi, birlik olmasıdır. Bu amaca sizlerle beraber daha iyi hizmet ederiz inşallah. 2-6 Haziran’da 4.sü düzenleyeceğimiz olan bir Tarım Fuarımız var. Bölgenin en büyük fuarı olsun diye yürüdüğümüz yolda siyasi partileri de yanımızda görmek istiyoruz. Her ne kadar biz uğraş, emek versek de Polatlı’da ki tüm STK’lar bir arada yapıyoruz. Bu fuar Polatlı’nın hem ekonomisine hem de tanınırlık açısından katkı sağlayacaktır. Çünkü biz Türkiye’yi unuyla, buğdayıyla, soğanıyla, etiyle doyuran bir potansiyelimiz var. Minimum yüz bin büyükbaş hayvan var. Küçükbaşta o civarda. Buğdayımız zaten ortada. Türkiye’yi doyuran bir şehiriz ama kendimizi iyi tanıtamıyoruz. UNESCO Dünya Türk Mirasında Ankara’nın tek girecek yeri Gordion’dur. Bunları bir şekilde öne çıkartma arzumuz var. Bunu da hep beraber yaparsak sesimiz daha gür çıkar. Arzumuz, isteğimiz bu yöndedir.” dedi.

“BEN” DİYE BİR KAVRAM YOK, DAİMA “BİZ”

Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Kara; ” 1974 senesinde ben Polatlı’ya geldim ama 35 senem yurt dışında geçti. Oralarda da Milli Görüş’ün kuruculuğunu yaptık. Tekrar Polatlı’ya geldiğim 1 sene oldu. Geldikten sonra da boş durmayalım dedik. Ülkemize bir nebze de olsa faydamız dokunur mu diye düşünüyoruz. Bizde “ben” diye bir kavram yok, daima “biz” diyerek hareket ediyoruz.” dedi.