ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

ODAMIZ EV SAHİPLİĞİNDE ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLANDI

-+

PPG_6801

Odamız ev sahipliğinde ilçemizdeki gazete sahiplerine ve gazete çalışanlarına “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle Cüneyt Sertel Sosyal Tesislerinde özel bir akşam yemeği programı düzenledi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Ulvi SAKARYA ve  Yönetim Kurulu Üyemiz  İsfendiyar KAYA Polatlı Gazeteciler Derneği Başkanı Emre Efe’yi ve ilçedeki yerel gazete sahipleri ve çalışanlarını ağırladı. Akşam yemeği organizasyonu sonunda program gazeteciler için hazırlanan hediyelerin taktim edilmesi ve hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜZÜ KUTLUYORUM

Günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Ulvi Sakarya : ” Gününüzü kutlamak için burada toplandık. Ayda yılda bir defa da olsa bir araya gelebiliyoruz. Bugün çok yoğundunuz biliyorum. Sabahtan başladı turlarınız bir yoğunluğa büründü ama yine de bizleri kırmadınız geldiniz. Tekrar 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü kutluyorum ve geldiğiniz için ayrı ayrı her birinize çok teşekkür ediyorum. Ayaklarınıza sağlık diyorum sağ olun var olun. Ben bu arada hepinizi ben alkışlıyorum. Çok teşekkür ediyorum” dedi.

11
TİCARET ODASI ULVİ SAKARYA DÖNEMİNDE CİDDİ BİR YOL KAT ETTİ

Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya’nın konuşmasının ardından konuşma yapan Polatlı Gazeteciler Derneği Başkanı Tevfik Emre Efe konuşmasında şu sözlere değindi; Başkan Emre; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle bugün burada Ticaret Odası Başkanımız Sayın Ulvi Sakarya’nın daveti üzerine bulunuyoruz. Her yıl geleneksel olarak Ticaret Odamız 10 Ocak’ta bizleri buraya davet ediyor. Gazetecilerin değerini bilen, gazetecilik mesleğinin sıkıntılarını, sorunlarını, ekonomik sıkıntılarını daha çok bilen daha içinde olan bir Başkanımız. Bu anlamda kendisinin desteğini biz her zaman görüyoruz. Özellikle gazetelere vermiş olduğu destek ve değerden dolayı burada kendisine çok teşekkür ederim. Ticaret Odası Ulvi Sakarya döneminde ciddi bir yol kat etti. Bizler yıllardır Polatlı’da gazetecilik yapıyoruz. Göreve geldiği günden beri başarılı çalışmalara imza atmış bir Başkanımız var. Ticaret Odası bir Polatlı’da Polatlı menfaatine olan her konuda altına imzasını atan bir başkanımız var. Bu konuda gazetelere de destek sağladığından dolayı 10 Ocak’ta bizleri bir araya getirdiğinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum sağ olun” dedi.