ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

Odamız İndirim Protokollerinde Hız Kesmiyor

-+
Polatlı Ticaret Odası üyelerine 5 yıldızlı hizmet anlayışıyla yola çıktığı yönetimi ile indirim protokolleri arasına güzellik ve bakım hizmetlerini de ekledi.
Üyelerine yönelik gerçekleştirdiği indirim protokolleriyle adından sıkça söz ettiren Polatlı Ticaret Odası, geçtiğimiz aylarda ilçemizde hizmete başlayan Este Lux Güzellik ve Bakım Hizmetleri ile indirim protokolü imzaladı.
 
Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Este Lux Güzellik ve Bakım Hizmetleri Fazıl Zeybek’in hazır bulunduğu toplantıda oda üyeleri ve 1.derece yakınları ile güzellik,bakım hizmeti aldığı takdirde liste fiyatı üzerinden %30 indirimden yararlanabilecektir.
 
Daha bir çok sektör ile protokollerinin artacağını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya; “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren üyelerimize 5 yıldızlı hizmet vermeyi amaç edindik. Bu çerçeve de üyelerimizin yararlanabileceği indirim protokolü yelpazemizi elimizden geldiğince genişletmeye çalışıyoruz. Üyelerimizin memnuniyeti ve istekleri doğrultusunda önümüzdeki günlerde bu tarz çalışmalarımız artarak devam edecektir. Sosyal bir sivil toplum kuruluşu anlayışıyla hareket ediyoruz. Amacımız odamız üyeliğini cazip kılmak ve Oda-Üye bütünleşmesinin yanında Üyelerimizin de birbirleri ile bütünleşmelerini sağlamak için yapılan çalışmalarımız devam etmektedir. Şimdiye kadar 20’ye yakın firma ile indirim protokolü imzaladık. İşletme sahibi Fazıl Bey ve tecrübeli personeli ilçemiz ekonomisine de katkı sağlayacak ve hizmet verecek. Gerçekleştirdiğimiz protokolün her iki tarafa da hayırlı olmasını dilerim.” Dedi.