18°C
ANKARA HAVA DURUMU18°C Sağanak Yağışlı
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

Odamız Midas Termal Hotel ile İndirim Protokolü İmzaladı

-+

2015 yılında akredite olan Polatlı Ticaret Odası, hizmetlerinde üye memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyeti sürekli artıracak kalitede sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Birçok proje ve yenilikçi çalışmalarıyla dikkat çeken Polatlı Ticaret Odası, 2000’e yakın üyesine kimlik kartı çıkartarak birçok avantaj ve indirim protokolüyle üyelerini ayrıcalıklı kılıyor.

Polatlı Ticaret Odası’nın imzaladığı protokol ile üyeleri Midas Haymana Termal Otel ‘de  üye  kimlik kartları ile otelde konakladığı takdirde %25 indirimden yararlanma şansı yakalayacaktır.

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Midas Termal Otel Genel Müdürü Sadettin Çetiner’in hazır bulunduğu toplantıda oda üyeleri liste fiyatı üzerinden %25 indirimli yararlanabilecektir.

Birçok sektörde üyelerin kullanabileceği kuruluş ve firmalarla anlaşma imzalayacaklarını belirten Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, ‘’ Söz verdiğimiz gibi üye odaklı çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Üyelerimizin memnuniyeti başarımızın göstergesidir.  Aynı zamanda ilçemizin ticari ve ekonomik hayatına gelişmeyi sağlayıcı katkılarda bulunmayı faaliyetlerin odak noktası olarak belirledik. Bu amaçlar doğrultusunda üye odaklı yönetim anlayışı ile sosyal projelere önem veriyoruz. Ayrıca tacirin zor günler geçirdiği bu günlerde kredi TOBB merkezli kredi anlaşmamızı da tamamlamış bulunduk en geç bu ayın 15’inden sonra Ziraatbank ve Denizbank kredilendirme işlemleri başlayacaktır. Odamızın üye kimlik kartının işlevselliğini arttırmanın yanında, odamız üyeliğini cazip kılmak, saygınlığını korumak; Oda-Üye bütünleşmesinin yanında Üyelerimizin de birbirleri ile bütünleşmelerini sağlamak için yapılan çalışmalarımız devam etmektedir. Yapmış olduğumuz hizmetlerimizde yakalanan memnuniyet çıtası gelecek yıllarda daha artacaktır. Üyelerimize en iyi şekilde hizmet edebilmek için bundan sonra da elimizden gelenden daha fazla çaba göstereceğiz. Üyelerimizin yapılan protokollerden yararlanabilmeleri için kendilerine ulaştırmış olduğumuz Üye Kimlik Kartlarını göstermeleri yeterli olacaktır. Eğer kimlik kartı ulaşmayan üyelerimiz varsa odamız ile irtibata geçip temin edebilirler. Tüm üyelerimize hayırlı olsun dileklerimle indirim protokollerimizi takip etmelerini istiyorum. ‘’ dedi.

Ayrıca Polatlı Ticaret Odasının Üyeleri Aras Kargo ile  %30 taşımacılık indirimi,Sürat Kargo ile %30 taşımacılık indirimi,Kayran Grup ile %35 online Yabancı Dil Eğitimi indirimi,Yücel Sakarya Grand Otel ile %11 Konaklama indirimi, Polatlı MDS Otel ile %11 Konaklama indirimi, İkbalhan Otel %11 Konaklama indirimi, Polatlı Gordion Otel ile %11 Konaklama indirimi, Prestij Evren Otel ile %11 Konaklama indirimi -Abdullah Resort ile %11 Konaklama indirimi,Özel Polatlı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu ile %40 Yabancı Dil Eğitimi indirimi, Haymana Grannos Termal Otel ile %20 Konaklama indirimlerinden faydalanabilirler.