ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

Odamız üyelerine Anıl Turizm ile indirimli tatil fırsatı

-+

Odamız hizmetlerinde üye memnuniytini sağlamak ve bu memnuniyeti sürekli artıracak kalitede sunmak için çalışmalarına devam ediyor.

 
2000’e yakın üyesine kimlik kartı çıkartarak birçok avantaj ve indirim protokolüyle üyelerini ayrıcalıklı kılıyor.
 
Odamızın imzaladığı protokol ile üyeleri Anıl Turizm Acentesinde üye kimlik kartları ile yurtiçi veya yurtdışı seyahatler için %5 indirimden yararlanma şansı yakalayacaktır.
 
Yönetim Kurulu Başkanımız Ulvi Sakarya ve Anıl Turizm Acente Yetkilisi Anıl Kırpık’ın hazır bulunduğu toplantıda oda üyeleri acenta dan rezervasyon yaptırdığında liste fiyatı üzerinden %5 indirimli yararlanabilecektir.
 
Birçok sektörde üyelerin kullanabileceği kuruluş ve firmalarla anlaşma imzalayacaklarını belirten Sakarya, ‘’ Odamız, hizmetlerinde üye memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyeti sürekli arttıracak kalitede sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Şimdiye kadar 20 ye yakın firmayla indirim protolü yaptık. Birçok proje ve yenilikçi çalışmalarıyla dikkat çeken odamız, aynı zamanda ilçemizin ticari ve ekonomik hayatına gelişmeyi sağlayıcı katkılarda bulunmayı faaliyetlerinin odak noktası olarak belirlemiştir. Üyelerimizin memnuniyeti başarımızın göstergesidir. Aynı zamanda ilçemizin ticari ve ekonomik hayatına gelişmeyi sağlayıcı katkılarda bulunmayı faaliyetlerin odak noktası olarak belirledik. Odamızın üye kimlik kartının işlevselliğini arttırmanın yanında, odamız üyeliğini cazip kılmak, saygınlığını korumak; Oda-Üye bütünleşmesinin yanında Üyelerimizin de birbirleri ile bütünleşmelerini sağlamak için yapılan çalışmalarımız devam etmektedir. Üyelerimize en iyi şekilde hizmet edebilmek için bundan sonra da elimizden gelenden daha fazla çaba göstereceğiz. Üyelerimizin yapılan protokollerden yararlanabilmeleri için kendilerine ulaştırmış olduğumuz Üye Kimlik Kartlarını göstermeleri yeterli olacaktır. Eğer kimlik kartı ulaşmayan üyelerimiz varsa odamız ile irtibata geçip temin edebilirler. Tüm üyelerimize hayırlı olsun dileklerimle birlikte indirim protokollerimizi takip etmelerini istiyorum. ‘’ dedi.

IMG_9790