ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

Odamızda 2017 Yılı Ücretleri Sabit Kaldı

-+

23 Aralık 2016 Cuma günü gerçekleştirilen olağan Meclis toplantısında 2017 yılı Ticaret Odası tahmini bütçesi ile belge ücretleri ve aidatları görüşüldü. Oybirliğiyle onaylanan tahmini  bütçede, Yönetim Kurulunun meclise sevki  ve Meclisin onayı ile belge ücretleri ve aidatlarda  herhangi bir artırıma gidilmedi.

SAKARYA ”BAZI BELGELERDE İNDİRİME GİDİLMESİNİ UYGUN GÖRDÜK”

Konu ile ilgili açıklama yapan Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ”Gerçekleştirdiğimiz son meclis toplantısında belge ücretlerini ve aidatlarda artırıma gitmedik, ayrıca 2016 yılında özellikle Kosgeb’in yeni başvurularda ve desteklerde istediği belge olan ve faaliyet belgesinde de %50 tutarında fiyat indirimine gidilmesini uygun gördük. Bu konuda üyelerimizden yoğun bir talep alıyorduk ve bu isteklerini yerine getirdik. Zor günler yaşadığımız ve esnafın ciddi dar boğazda olduğu bu günlerde PTO yönetimi olarak bizde birçok konuda destek olmaya çalışıyoruz. Bu konuda tüm üyelerimiz oldukça bilinçli bir şekilde bizleri takip etmektedir. Odamız imkanları doğrultusunda her üyemize ayrım gözetmeden hizmet vermeye ve danışmanlık sağlamaya çalışmaktadır. Bu konuda görüş, öneri ve taleplere biz her zaman açığız ve her bir talep bizim için kıymetlidir.2017 yılı tahmini bütçemizin hayırlı olmasını temenni eder, yeni yılın tüm üyelerimize bol kazanç getirmesini dilerim” dedi.

Polatlı Ticaret Odası Meclis Başkanı Erol Ünal, Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Meclis Üyelerine  2016 faaliyet raporu ve 2017 yılı tahmini bütçesi ve stratejik planı hakkında bilgi verildi.