ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

ODAMIZDA SERTİFİKALI FİNANS EĞİTİMİ VERİLDİ

-+
Odamız ev sahipliğinde  düzenlenen eğitim kapsamında 2 gün boyunca katılımcılara finansı doğru yönetmenin yolları anlatıldı.
Polatlı Ticaret Odası  olarak öncelikli üyelerimiz  olmak üzere tüm halka açık olarak düzenlediğimiz eğitimler ve seminerlere ara vermeden devam ediyoruz. odamızda pek çok konu ve alanda üyelerimize katkı sağlamak, değişen sistemler ile alakalı bilgi sahibi olmalarına destek olmak amacıyla organize ettiğimiz eğitimlerin 23-24 Ocaktaki konusu finans yönetimi oldu.
IMG_1612_800x533
İki gün boyunca odamız eğitim salonunda devam eden eğitimde Ece Demirel  tarafından eğitime katılanlara Finansın Tanımı ve Amacı,Muhasebe ve Çeşitleri,Finansal Tablolar,Finans Matematiği,Finansal Analiz ve Kontrol,Sermaye Yönetimi,Planlama ve Bütçeleme,Yatırım Bütçelemesi ve Yatırım Kararı,Risk Yönetimi,Finans Yönetiminde Yöneticiler Tarafından yapılan Yaygın Yanlışlıklar,Yöneticilere Pratik Uygulama Bilgileri hakkında detaylı bilgiler verildi.
IMG_1593_800x533
Soru cevap bölümü ile eğitime katılanların aklına takılan konular ile alakalı da detaylı cevapların verildiği seminer katılımcılara katılım sertifikalarının takdim edilmesi ile sona erdi.