15°C
ANKARA HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

HABERLER

Polatlı Ticaret Odası

ODAMIZDAN MOBİLYA ALACAK ÜYELERİMİZ İÇİN İNDİRİM PROTOKOLÜ

-+

 

13

Odamız hizmetlerinde üye memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyeti sürekli artıracak kalitede sunmak için çalışmalarına devam ediyor.

2000’e yakın üyesine 21 firma ile yapılan protokolle gıda,giyim,hizmet gibi bir çok sektörde avantaj sağlayan odamız geçtiğimiz gün bunlara bir yenisini daha ekledi.Mobilya sektöründe ilçemizde oldukça etkin bir rol üstlenen Birlik Mobilya Soner Demir ve Güngör Birlik Mobilya ile % 20 oranında indirim protokolü imzalandı. Yönetim Kurulu Başkanımız Ulvi Sakarya protokol sonrası yaptığı açıklamada; ‘’Odamız Türkiye’de üyelerine en üst düzeyde hizmet veren öncü odalar arasına şimdiden ismini yazdırdı.Ekonomiye hareket kazandırmak için bir süredir taleplere göre çeşitli sektörlerde indirim protokolleri imzaladık. Yapılan protokollerle hem üyelerimiz hem de indirim yapan firmalar kazanmaktadır. En son mobilya sektöründe hizmet veren Güngör Birlik Mobilya’nın bizden %20 indirim yapma talebinde bulundu. Tüm üyelerimizin yararlanabileceği bu sözleşme hayırlı uğurlu olsun.İndirimlerden yararlanmanın tek şartı odamıza üye firmaların yanlarında üye kimlik kartını bulundurmalarıdır.‘’ dedi.

Enflasyon ile Topyekün Mücadele kapsamında %30+10 indirim uygulayan Birlik Mobilya Soner Demir yapılan protokolle odamız  üyelerine  özel +%20 indirim  yapacak ayrıca Güngör Birlik Mobilya Mağazasında odamız üyelerine  özel +%20 indirim  uygulayacaktır.

Üyelerin bu indirimden faydalanabilmesi için üye kimlik kartının olması gerekmektedir. Kimlik kartı olmayan odamız üyeleri;  0 312 623 10 84 – 116 nolu telefondan üye kimlik kartlarını talep edebilirler.