ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

POLATLI FUAR KOMİTESİ ANKARA PROTOKOLÜNÜ ZİYARET ETTİ

-+

2-5 Mayıs tarihleri arasında ilçemizde düzenlenecek olan FarmersFair İç Anadolu Tarım Tarım Ekipmanları ve Hayvancılık Fuarına davet için Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç ve Ankara Valisi Vasip Şahin ziyaret edildi.

Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer, Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya,İl Tarım Müdürü Bülent Korkmaz, İlçe  Tarım Müdürü Burhanettin Sütçü,Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Toplu,Polatlı Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Köseoğlu ve Expolink Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Erdoğan’ın oluşturduğu fuar tertip heyeti önce Tarım ve Orman Bakanlığında Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç ile bir araya geldi.Bu yıl 3. Sü düzenlenecek fuar hakkında bilgi veren Kaymakam M.NedimTunçer Bakan Yardımcısını ve Tarım ve Orman Bakanını fuara davet etti.

Bakanlık ziyaretinin ardından Ankara Valiliğine geçen heyet burada Vali Vasip Şahin ile görüştü.2 Mayıs’ta yapılacak açılışta aksi bir durum olmadığı sürece katılacağını söyleyen Vali Şahin ,Fuarın Ankara’ya hayırlı olması temennisinde bulundu.WhatsApp Image 2019-04-22 at 09.31.24