ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

POLATLI TARIM FUARI BEKLENTİLERİ KARŞILADI

-+

2-5 Mayıs tarihleri arasında 3. sü gerçekleştirilen Farmer’sFair Polatlı Tarım Tarım Ekipmanları ve Hayvancılık Fuarı tamamlandı.Ulusal anlamda İlk olarak 2016 yılında İlçemizde düzenlenen Tarım Fuarına bu yıl ziyaretçi ve katılımcı sayısı oldukça fazla oldu. 30000’e yakın ziyaretçinin yer aldığı fuarda yerelden ve Polatlı dışından 100’ü aşkın marka yer aldı. Farmer’sFair Polatlı Tarım Tarım Ekipmanları ve Hayvancılık Fuarı’nda Tarım makinasıüreticileri,traktörbayileri,hayvan yemi üreticileri, gübre bayileri,prefabrik imalatçıları vb. birçok firma ürünlerini tanıtma ve satış yapma imkanı buldu.
Şehrinin Milliyetçisi Olan Firmalarımızı Özellikle Kutluyorum..
Fuarın öncü kurumlarından Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya fuar sonrasında bir değerlendirme yaptı. Başkan Sakarya ‘’ Tarım Bakanlığı,Kaymakamlık, Polatlı Belediyesi ve Ticaret Odası Başta olmak üzere bir çok kurum,kuruluş ve sivil toplum örgütünün öncülüğünü yaptığı ve 4 gün boyunca devam eden Farmer’sFair Polatlı Tarım Tarım Ekipmanları ve Hayvancılık Fuarı’nı başarıyla tamamladık. Geçtiğimiz yılların aksine daha nezih ve daha büyük bir alanda gerçekleştirdiğimiz fuara Polatlı’dan ve Polatlı dışından 112 firma katılım sağladı. Bizlere ve fuarımıza inandıkları güvendikleri için bu firmalara teşekkürlerimi sunuyorum.Özellikle ilçemizde faaliyet gösteren ve şehrinin milliyetçisi olan firmalarımızı özellikle kutluyorum.
Fuarlar firmaların vizyonlarını açık tutan,ticarete hareket katan önemli organizasyonlardır.Tarımın kalbi olan Polatlı’da mutlaka bir tarım fuarının yapılması gerektiğinin bilinciyle ilkini 2016 yılında gerçekleştirdik.Bu yıl 3. Tarım Fuarını yapmak yine bizlere nasip oldu. Her yıl eksikleri biraz daha kapatarak bu yıl ilçemize yakışır bir fuarı vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.Açık alana asfalt uygulaması,modernwc’ler,üst düzey güvenlik ve girişte tüm ziyaretçilerin kaydının alınması fuarımızı daha da cazip hale getirdi.
2-5 Mayıs tarihlerindeki fuarın öncesinde ilgili kurumlarımız adeta hizmet yarışına girdi. Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, Ankara Valisi VasipŞahin,Siyasi Partilerin Milletvekilleri, Polatlı Kaymakamı M.NedimTunçer,Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ,Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, İl Tarım Müdürü Bülent Korkmaz,İlçe Tarım Müdürü Burhanettin Sütçü,Polatlı Ticaret Borsası Başkanı Yahya Toplu,Ziraat Odası Başkanı Zekai Köseoğlu,Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Erol Ünal, ve Kurum çalışanları fuarın en iyisi olması için seferber oldular.Kendilerine bir kez daha teşekkür

DCIM100MEDIA

DCIM100MEDIA