ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Basın Açıklamaları

Polatlı Ticaret Odası

Polatlı Ticaret Odası OSB’nin Altyapı İhale Sözleşmesi Basın Önünde İmzalandı

-+
Polatlı Ticaret Odası OSB’nin ilk ihalesi alt yapı ihalesi oldu . Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgesinin (OSB) I. Etap alt yapı inşaatı için ihaleyi kazanan firma ile sözleşme imzalandı, ihaleye ilişkin basın açıklaması yapıldı.
1
Yatırımcıların bölgeye hizmetinde önemli bir adım olan alt yapı ihale sözleşmesi ile bölgede gerçekleştirilmesi planlanan 450 hektarlık alanın ilk 100 hektarlık kısmı ihale edildi.
2
Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgesi I.Etap(100ha.) alana ait, 2019 yılı birim fiyatları ile 26.969,50 TL birinci keşif bedelli yol, içme suyu, atık su, yağmursuyu ve kamera sistemi inşaatlarından müteşekkil altyapı yapım işi ihalesi 24.09.2019 günü saat 10:00 da Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında yapılmış olup, işin %50,25 ile en yüksek indirim teklifi veren SAROL MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş. firma yetkilisi ÖZCAN DALLI ile Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi SAKARYA arasında Polatlı 3. Noter Vekili Gökhan ARSLAN huzurunda imzanlandı, yerel basının ihaleye ilişkin sorunları yanıtlandı.