ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Güncel

Polatlı Ticaret Odası

Polatlı Ticaret Odası Üyelerine Yabancı Dil Öğrenmek Artık İndirimli

-+

Polatlı Ticaret Odası üyelerine yönelik yeni bir indirim protokolü daha imzalandı. Geçtiğimiz günlerde bütün üyelerine üye kimlik kartı çıkartan ve adreslerine teslim eden PTO Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, üyelerinin bu kartlar ile çeşitli indirim ve kampanyalardan yararlanacağını ifade etmişti. Öncelikle Haymana Grannos Termal Otel ile %25’lik indirim protokolü imzalayan Ticaret Odası, Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu ile işbirliği protokolü imzaladı.

amerikan dil kültür haberi

Polatlı Ticaret Odası ve Özel Polatlı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu arasında yapılan protokol ile Polatlı Ticaret Odası üyeleri, çalışanları ve bu kişilerin birinci dereceden yakınlarının Özel Polatlı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu tarafından verilen eğitim, çeviri ve yurt dışı danışmanlıklarını konusunda indirim sağlayacak.

PTO  üyelerine özel indirim protokolü ile, İngilizce, Fransızca, Rusça,Çince,Arapça  vb. yabancı dil grubu bir seviye kayıtlarında peşin ödemelerde %53, kredi kartı ödemelerinde %50 indirim sağlanacak. Çoklu kayıtlarda ise %55 ve %60’a kadar uzanan indirimlerden üyeleri faydalanabilecek.  Aynı zamanda noter onaylı Yeminli Tercümanlar tarafından çeviri hizmetinde de %40’lık indirimden de PTO üye kimlik kartına sahip olan üye yakınları ve çalışanları yararlanabilecek. Diğer branşlarda ki eğitimlerde ise %20 indirim yapılması konusunda taraflar anlaştı.

İmzalanan protokol sonrası  açıklama yapan Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, ‘’ Üyelerimize sunduğumuz hizmet kalitemizi her geçen gün bir üst kademeye çıkarmaya çalışıyoruz. Akredite bir oda olarak her zaman üye memnuniyetini üst safhada tutmaktayız. Çalışmalarımızı üyelerimizle birlikte birinci derece yakınlarına yönelik te yapmaya çalışıyoruz. Bugün burada imzaladığımız protokol ile Polatlı Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda %60’a varan indirim sağlanacak. Hem üyelerimiz hemde yakınları bu indirim ile yabancı dil fırsatını yakalayacaklar. Ticaret Odaları artık bulundukları ilçe ve illerin nabzını tutan sivil toplum kuruluşlarıdır. Bizde ilçemizi en iyi seviyede ve faydalı bir şekilde ülkemize tanıtmaya ve temsil etmeye çalışmaktayız. Burada verdiğimiz mücadele tamamen gönül işidir. Kısa zamanda Yönetim Kurulum ve Meclisimle büyük işler başardık. İnşallah önümüzdeki dönemlerde de bu çalışmalar katlanarak devam edecektir. Bir lisanın bir insan olduğu günümüz şartlarında Amerikan Kültür Eğitim Kurumları gibi kurumsal bir şirket ile anlaşmamızı yaptık. Üyemiz yakınları ve çalışanları indirimden faydalanacaktır. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.‘’ dedi.

Sakarya’’ Yurtdışı Pazarına açılma konusunda rehberliğimiz sürecektir.’’

Sakarya, ‘’ Bütün üyelerimize üye kimlik kartlarını ulaştırdık. Bu kartlar ile üyelerimiz anlaştığımız firmaların hizmetlerinden indirimli faydalanacaklar. Üyelerimizin yurtdışı pazarına açılması içinde çalışmalarımız devam ediyor. Artık yerli üreticilerimiz bizim rehberliğimizde kabuğunu kırıp yurtdışına açılmalıdır. Anlaştığımız Amerikan Dil Kültür Kursu ile  dil konusunu çözeceklerini inanıyorum. Önümüzdeki günlerde de 2 günlük bir Dış Ticaret Eğitimimiz olacak. Bu yıl içinde de üyelerimizle yurtdışı fuarına katılım göstermeyi planlıyoruz. Bu şekilde de üyelerimiz yurtdışı pazarına açılmaları daha kolay olacak. ‘’ dedi.