ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

POLATLI TİCARET ODASI’NDA AFET SONRASI PSİKOSOSYAL DESTEK ANLATILACAK

-+

son

Polatlı Ticaret Odası üyeleri ve deprem felaketinden etkilenen vatandaşlar için “Afet Sonrası Psikososyal Destek Semineri” düzenlenecek.
Polatlı Ticaret Odası 6 Şubat 2023 tarihinde merkez üssü Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğünde meydana gelen ve 10 ili doğrudan 71 ili dolaylı olarak etkileyen deprem felaketi sonrası üyelerini bilgilendirmek için harekete geçti. 2 Mart 2023 Perşembe günü saat 13:00 Şehit Cüneyt Sertel Sosyal Tesislerinde düzenlenecek bilgilendirme seminerinin konusu “Afet Sonrası Psikososyal Destek” olacak. Psikolog Sibel Yıldırım ve Psikolog Şeymanur Topal Yıldırım tarafından gerçekleştirilecek seminerde; Afet ve Acil durumlarda psikososyal destek başta olmak üzere birçok önemli konu ele alınacak.
RABBİM ÜLKEMİZİ VE MİLLETİMİZİ HER TÜRLÜ AFETTEN KORUSUN
Polatlı Ticaret Odası olarak geçmişten bugüne birçok önemli konu hakkında üyelerini bilgilendiklerini ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya; “Yakın tarihte yaşadığımız ve ülkemizin tamamını etkileyen deprem felaketi sonrası ülkemiz her açıdan olduğu gibi psikolojik açıdan da derinden sarsıldı. Bu anlamda yapılması gerekenler noktasında üyelerimiz için Afet Sonrası Psikososyal Destek semineri düzenlememiz gerektiğini düşündük ve çalışmalarımızı tamamladık. Perşembe günü gerçekleştireceğimiz seminerimize tüm üyelerimizi davet ederken 6 Şubat tarihinde gerçekleşen deprem felaketinde yitirdiğimiz canlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet Yüce Türk milletimize başsağlığı diliyorum.  Rabbim ülkemizi ve milletimizi her türlü afetten korusun.” dedi.