ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Güncel

Polatlı Ticaret Odası

Polatlı Ticaret Odası’ndan bir yenilik daha!

-+

Polatlı Ticaret Odası, üyelerine özel kimlik kartı çıkarttı ve tüm üyelerinin adreslerine teslim etti.

logo

Polatlı Ticaret Odası hizmetlerinde üye memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyetin sürekli artıracak kalitede sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Birçok proje ve yenilikçi çalışmalarıyla dikkat çeken Polatlı Ticaret Odası, 2000’e yakın üyesine kimlik kartı çıkartarak birçok avantaj sağlayacak.

Polatlı Ticaret Odası’nın 2015 yılında imzaladığı 2016 yılı başında imzaladığı protokol ile Haymana Grannos Termal Otel ‘de Polatlı Ticaret Odası üyeleri, üye kimlik kartları ile otelde konakladığı taktirde %20 indirimli yararlanabilecek.

Birçok sektörde üyelerin kullanabileceği kuruluş ve firmalarla anlaşma imzalayacaklarını belirten Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, ‘’ Göreve geldiğimiz ilk günden beri üyelerimize en iyi kalitede hizmet vermeyi ilke edinmiştik. Aynı zamanda ilçemizin ticari ve ekonomik hayatına gelişmeyi sağlayıcı katkılarda bulunmayı faaliyetlerin odak noktası olarak belirledik. Bu amaçlar doğrultusunda üye odaklı yönetim anlayışı ile sosyal projelere önem veriyoruz. Odamızın üye kimlik kartının işlevselliğini arttırmanın yanında, odamız üyeliğini cazip kılmak, saygınlığını korumak; Oda-Üye bütünleşmesinin yanında Üyelerimizin de birbirleri ile bütünleşmelerini sağlamak için yapılan çalışmalarımız devam etmektedir. Sağlık sektöründen gıda sektörüne kadar birçok firmayla anlaşma sağlayarak üyelerimiz indirimlerden üye kimlik kartları ile yararlanacaklar. Üye kimlik kartlarımızda ön yüzünde üye bilgileri, arka yüzüne ise tarihi gordion tümülüsü resmini yerleştirdik. Bu hafta sonuna kadar 2000’e yakın üyemizin birinci yetkililerine kimlik kartları ulaşmış olacaktır.Eğer kimlik kartı ulaşmayan üyelerimiz varsa odamız ile irtibata geçip temin edebilirler.Tüm üyelerimize hayırlı olsun dileklerimle indirim protokollerimizi takip etmelerini istiyorum. ‘’ dedi.