ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Güncel

Polatlı Ticaret Odası

Polatlı Ticaret Odası’ndan eğitim çılgınlığı

-+

Polatlı’da birçok projesiyle göz dolduran Polatlı Ticaret Odası, üyelerine yönelik mayıs ayı içerisinde üç eğitim birden düzenliyor.

eğitimafiş

Eğitimlerin ilki 7 Mayıs 2016 Cumartesi günü Motivasyon teknikleri konulu olacak. Diğer eğitimler ise birer hafta arayla yapılacak.

Motivasyon teknikleri Eğitiminde, motivasyonun yetersiz olduğu durumlarda çalışanlar üzerinde oluşan olumsuz etkiler, güncel hayattan örneklerle anlatılmakta ve bunlara karşı kullanılabilecek motivasyon yöntemleri ile çalışanlara verilebilecek ödüller öğretilecektir.

Üctetsiz olan eğitim programlarına Bütün üyelerini ve çalışanlatını davet eden Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, ‘’ Üyelerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bu kapsamda üyelerimize yönelik çeşitli eğitimler gerçekleştiriyoruz.  Mayıs ayında da 3 eğitim birden gerçekleştireceğiz.  Eğitimlerimiz ‘’Motivasyon ‘’, ‘’ Satış Teknikleri ‘’ ve ‘’ uluslararası Dış Ticaret ‘’ konuları üzerine olacaktır. Motivasyon telnikleri konulu eğitimimiz ile firma sahipleri personellerinin motivasyonunu artıracak buda aynı şekilde müşteriye yansıyacaktır. Eğitimlere katılmak isteyen üyelerimiz web sitemiz üzerinden online olarak başvuruda bulanabilirler. Odamız eğitim salonunda yapılacak eğitimlerimize Bütün üyelerimizin katılımlarını bekliyoruz. ‘’ dedi.

‘’ Motivasyon teknikleri  ‘’ eğitimi 7 Mayıs 2016 Cumartesi günü, ‘’ Satış Teknikleri ‘’ eğitimi 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü, ‘’ Dış Ticaret ‘’ eğitimi 21-22 Mayıs 2016 Cumartesi-Pazar günü yapılacak olup bütün eğitimler ücretsizdir.