ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Bizden Haberler

Polatlı Ticaret Odası

POLATLI TİCARET ODASINDAN ÖĞRENCİLERE 1300 ADET SPOR AYAKKABI YARDIMI

-+

IMG_3622-crop

IMG_3628-crop

Polatlı Ticaret Odası, her sene olduğu gibi bu sene de ihtiyaç sahibi çocuklara eğitim yardımında bulundu. Polatlı merkezde yer alan anaokul, ilkokul ve ilköğretim okulu düzeyinde bulunan okullara yardım yapan Polatlı Ticaret Odası, ihtiyaç sahibi 1300 çocuğu sevindirdi.

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu adına bir açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtılan eğitim yardımlarıyla ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “Odamız bilindiği üzere insanımızı esas alan sosyal sorumluluk projelerine her zaman büyük önem vermektedir.Her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği mali desteği ile eğitim yardımımızı tamamladık.Yönetimimizin kararıyla bu yıl spor ayakkabı dağıtmayı uygun gördük ve 1300 adet spor ayakkabı ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ulaştırdık. İlçemizde belirlenen okullardaki ihtiyaç sahibi çocuklara teslim edilmek üzere okul yönetimlerine bizzat Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından tutanakla spor ayakkabılar teslim edilmiştir. Umarız ki ihtiyaç sahibi bütün öğrencilere ulaşmışızdır.Çocuklar geleceğimizdir ve onlara sahip çıkmalıyız. Elimizden geldiği kadar dün ve bugün olduğu gibi yarın da ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza gücümüz yettiği kadar katkı vermeye gayret edeceğiz. İnşallah bu yardımlar ihtiyaçlarını görür ve onları mutlu eder. Geleceğimizin mimarı çocuklarımıza böyle bir yardım da bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İhtiyaç sahibi çocuklarımızın hediyelerini iyi günlerde kullanmasını diliyorum. Buradan katkılarından dolayı başta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere, bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. ” dedi.

Bilindiği üzere Polatlı Ticaret Odası her Ramazan ayında ve okul sezonunun açılmasının ardından da öğrencilere ve çocuklara yardımlarını TOBB mali desteği ile yapmaktadır.