ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

POLATLI’DA KADINLAR GİRİŞİMCİ OLUYOR

-+

Ankara Kalkınma Ajansı Sosyal Kalkınma Mali Desteği ile Polatlı’da kurulacak olan Kadınlara yönelik İş Kurma Merkezinin açılış ve bilgilendirme toplantısı 05 Kasım 2014  Çarşamba günü Güldeste Konak Düğün Salonunda yapılacaktır.Saat 09:30 da başlayacak programda 18 aylık proje süresince yapılması düşünülen faaliyetler,eğitimler ve PERPA (Perşembe Pazarı) içerisinde yapılacak olan İş Kurma Merkezi hakkında detaylı bilgi verilecektir.

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya,Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık,Polatlı Belediyesi Başkanı Mürsel Yıldızkaya,Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer ve Çankaya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yahya Kemal Baykal’ın açılış konuşmalarının ardından proje bilgilendirmesi yapılacak ve soru cevap şeklinde Polatlı’lı kadın girişimcilerin kafalarındaki sorular netleşecektir.

Proje sahibi Polatlı Ticaret OSB olup proje ortaklarımız ise Polatlı Belediyesi ve Çankaya Üniversitesidir.Bu kapsamda kendi işini kurmak isteyen bütün Polatlı’lı bayanlar Çarşamba günkü programa davetlidir.