27°C
ANKARA HAVA DURUMU27°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

PTO ,HAYMANA GRANNOS THERMAL HOTEL İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ TAZELEDİ

-+

2015 yılında akredite olan Polatlı Ticaret Odası, hizmetlerinde üye memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyeti sürekli artıracak kalitede sunmak için çalışmalarına devam ediyor. Birçok proje ve yenilikçi çalışmalarıyla dikkat çeken Polatlı Ticaret Odası, 2000’e yakın üyesine kimlik kartı çıkartarak birçok avantaj ve indirim protokolüyle üyelerini ayrıcalıklı kılıyor.

Polatlı Ticaret Odası’nın yıl sonu meclis toplantısı gerçekleştirdiği sırada Haymana Grannos Thermal Hotel ile zaten devam eden indirim protokollerini tazelediler. Tazelenen protokol ile Polatlı Ticaret Odası üyeleri Haymana Grannos Thermal Hotel ‘de  üye  kimlik kartları ile otelde konakladığı takdirde %25 indirimden yararlanma şansı yakalayacaktır.

Polatlı Ticaret Odası Meclis Başkanı Erol Ünal, Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, Polatlı Ticaret Odası Meclis Üyeleri ve Haymana Grannos Thermal Hotel sahiplerinden olan Hacı Mehmet Şahin’in hazır bulunduğu toplantıda oda üyeleri liste fiyatı üzerinden %25 indirimli yararlanabilecektir.

Ayrıca yıl sonu meclis toplantısı gerçekleştiren Polatlı Ticaret Odası, toplantıda 2016 yılı gelir gider tablosu, bilanço mizan tablosu görüşüldü ve 2017 yılı tahmini bütçesi oybirliği ile kabul edildi. Toplantı sonrasında ise yıl içerisinde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında görsel sunum yapıldı.IMG_9058