ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

PTO İLE VAKIF KATILIM BANKASI ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

-+

Polatlı Ticaret Odası (PTO) ile Vakıf Katılım Bankası arasında oda üyelerinin avantajlı ürün ve hizmetlerden yararlanması konusunda protokol imzalandı.

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya  ile Vakıf Katılım  Kobi Bankacılığı Birim Müdürü Lokman Avcı   tarafından imzalanan işbirliği protokolü kapsamında; PTO  üyesi firmalara belirlenen özel koşullarda, finansmana erişimin kolaylaştırılması ile banka tarafından sağlanan diğer avantajlı ürün ve hizmetlerde kolaylıklar sağlanacak. Ayrıca Polatlı Ticaret Odası üyeleri, nakdi ve gayri nakdi kredilerde bankanın sağlayacağı avantajlardan faydalanabilecekler. Protokol anlaşması imzalanma sırasında Vakıf Katılım Çukurambar Şube Müdürü Tuncay Atak, Orkun Koç ve Gökhan Beyhan hazır bulundu.

160822066_5205891616119428_7902939018374954911_o

ÜYELERİMİZ PROTOKOL İLE İHTİYAÇ DUYDUKLARI FİNANSMANA ÇOK DAHA RAHAT ULAŞABİLECEK

Başkan Sakarya pandemi döneminde finansmana ulaşmanın ayakta kalmak isteyen firmalar için hayati önem taşıdığını belirterek finansal anlamda zorluk çeken esnaf ve sanatkarların avantajlı olanaklarla finansmana ulaşabilmesi ve diğer fırsatlardan yararlanabilmesi için önemli olduğunu belirtti.Bu kapsamda imzalanan protokolle, oda üyeleri ihtiyaç duydukları finansmana kolayca ulaşabilecek. Ayrıca, teminat mektupları, indirimli kiralık kasa, dijital kanallardan ücretsiz EFT-havale, avantajlı üye iş yeri (POS) oranları, sigorta poliçelerinde rekabetçi prim bedelleri ve dış ticaret işlemlerinde avantajlı kâr ve komisyon oranlarından faydalanabilecekler.

GAYRİ NAKDİ KREDİLER

Üyelere aşağıda belirtilen avantajlar sunulacaktır.

Teminat mektubu, akreditif ve kabul aval kredisinde  liste fiyatı üzerinden %0,50 indirim yapılacaktır.

Yurt dışı teminat mektubu liste fiyatı üzerinden % 0,30 indirim yapılacaktır.

Exim bank teminat mektubu liste fiyatı üzerinden %0,20 indirim yapılacaktır.

DİĞER BANKACILIK ÜRÜN VE HİZMETLERİ

Üyelerden gelen gayri nakdi kredi taleplerinin, Madde 3’te ve Madde 5.2. ‘de belirtilen koşullar çerçevesinde Banka tarafından değerlendirilerek karşılanmasını ifade etmektedir. Üyelere aşağıda belirtilen avantajlar sunulacaktır.

Kiralık kasa; Liste fiyatlar üzerinden %20 indirim sağlanacaktır

YP Para Transferi; İnternet bankacılığı ve Şube kanalı üzerinden yapılacak YP transfer işlemleri ve gelen navlun bedelleri için ( dosya açılış + swift masrafı dahil ) liste fiyatları üzerinden indirim imkanı sunulacaktır. ( muhabir banka masrafları hariçtir. )

TL para transferi; İnternet Bankacılığı üzerinden yapılacak TL transfer işlemleri ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Çek karnesi; Müşterinin verimliliği ölçüsünde tabela komisyon tutarlarından avantajlı indirim imkânı sunulacaktır.

POS ;Toplanan fon ( cari hesap ortalaması katılım hesap bakiyesi ve havuz paylaşım oranı vb. ) verimliliği ölçüsünde tabela oranlarda avantajlı indirim imkanı sunulacaktır.

Katılma hesabı; Üye, tutar ve vade bazlı olmak üzere avantajlı  kar paylaşım oranları sunulacaktır.

Sigorta Ürünleri;  Üyelere acentesi olunan sigorta şirketlerinden temin etmek üzere rekabetçi poliçe prim bedelleri sunulacaktır.

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ; üyelerin talep etmesi durumunda Vakıf Emeklilik tarafından özel çalışılmış faizsiz BES sisteminden özel emeklilik planı çalışılacaktır.

DBS ; Anadolu Akaryakıt DBS sistemi üzerinden akaryakıt alımlarında tüzel kişilere % 6,5 gerçek kişilere ise % 5 indirim imkanı sağlanacaktır.