ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Bizden Haberler

Polatlı Ticaret Odası

PTO İNDİRİM PROTOKOLLERİNE DEVAM EDİYOR

-+

Bugüne kadar 30’a yakın kuruluş ve firma ile indirim protokolü imzalayan Polatlı Ticaret Odası bunlara bir yenisini daha ekleyerek portföyünü artırmaya devam etmekte.

sabit şahin haber

Taşımacılık,gıda,sağlık,eğitim, hizmet  gibi bir çok sektörde indirim protokolleri imzalayarak üyelerine ivme kazandıran Ticaret Odası geçtiğimiz gün ilçemizde yeni kurulan Karayel  Grup Temizlik Limited Şirketi ile %20 indirim protokolü imzaladı.

Protokolleri Polatlı Ticaret Odası adına Yönetim Kurulu Üyesi Sabit Şahin ile ilçemizde yeni kurulan Karayel Grup Temizlik Ltd. Şti.’nin genç girişimcisi Mahir Karayel  imzaladı ve hayata geçirdi. Protokol ile işyerlerini ve evlerini haşere ve böceklerden ilaçlatmak isteyen ya da uygun fiyat ile temizletmek isteyen Polatlı Ticaret Odası üyelerine üye kimlik kartı ile %20 indirim yapılacak.

İmzaların ardından açıklama yapan PTO Yönetim Kurulu Üyesi Sabit Şahin ‘’Göreve başladığımız günden bu yana Başkanımız Ulvi Sakarya önderliğinde hep üye odaklı çalışarak 30’a yakın firma ile indirim protokolleri imzaladık. Bir çok sektörde bunlardan faydalanan üyelerimiz var ve çok olumnlu dönüşler almaktayız.Bugün de burada Karayel Grup Temizlik ile bir yenisini daha ekledik. Akredite olan ve üyelerine 5 yıldızlı hizmet veren Ticaret Odamız hep üye menfaatinde çalışmaya devam edecektir. İlçemize bir çok yeniliği kazandırmak yine bizim dönemimizde olmuştur. Bu başarılarımızı artırarak çıtayı daha da yükseğe koyacağımıza dair üyelerimize sözümüz var.Eğitimler,Ulusal anlamda fuar düzenlenmesi, güler yüzlü oda hizmeti, düşük faizli krediler gibi bir çok dalda odamıza yenilikler kazandırdık. Geçen yıldan bu yana odamız tek nokta oldu ,yani artık üyelerimiz noterlere ve vergi dairelerine gitmeden tek noktada yani odamızda işlemlerini çaylarını yudumlarken tamamlayabilmektedir. Bunu başarmakta çok şükür bizim dönemimizde oldu.Son olarak protokolün iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum. İndirimden yararlanmak isteyen üyelerin üye kimlik kartı ile Karayel Grup’a başvurması gerekmektedir.’’ dedi.