ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

PTO RAMAZAN AYI YARDIM GELENEĞİNİ BOZMADI

-+

 

Polatlı Ticaret Odası ve  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ortaklığıyla hazırlanan gıda  paketleri  500 ihtiyaç sahibi aileye ulaştırıldı.

Polatlı Ticaret Odası geleneği bozmadan her yıl olduğu gibi bu yılda ramazan ayı gelmeden ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımlarını ulaştırdı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği mali desteği ile toplamda 100 bin TL bütçe ile  hazırladığı 500 adet gıda paketini ihtiyaç sahibi ailelere hızlı bir şekilde ulaştırdı. 

c2557a2d-51be-40da-b45b-70f8f3020481

 Konu ile ilgili açıklama yapan Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya; ” Yardımlaşma ve dayanışma duygusunun her zamankinden fazla hissedildiği mübarek ramazan  ayında ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürmekten mutluluk duymaktayız. Yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaşmasında bizlere desteğini esirgemeyen TOBB. Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu başta olmak üzere dağıtımda emeği geçen Yönetim Kurulumuza, Meclis üyelerimize, Oda personellerimize teşekkür ediyorum. Herkese hayırlı ve bereketli bir ramazan ayı diliyorum. ”  dedi