15°C
ANKARA HAVA DURUMU15°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

PTO Üyeleri için Online Yabancı Dil Eğitim İndirim Protokolü

-+

Polatlı’da üyelerine kattığı ivme ile adından söz ettiren Polatlı Ticaret Odası yeni bir indirim protokolü ile üyelerinin yabancı dil öğrenmelerini kolaylaştırmak için yeni bir anlaşmaya imza attı.

Polatlı Ticaret Odası’nın üyesi olduğu ilçemizde yer alan Kayran Grup Ltd. Şti. ile PTO arasında imzalanan protokoller sonrasında Polatlı Ticaret Odası Üyeleri , çalışanları ve 1. Dereceden yakınları , Üye Kimlik Kartları ile başvuru yaptıkları takdirde liste fiyatlarından %40’lık bir indirimden yararlanabilecek olup 80’den fazla dili online eğitim vasıtasıyla öğrenebilecekler.

Online eğitimlerde İngilizce öğrenmeye yönelik özellikler: Beginner : 11 Ünite 33 Ders, İntermediate: 10 Ünite 39 Ders, Vocabulary: Türkçe Açıklamalı 2300 Genel İngilizce ve 1500 İş İngilizcesi İçin Kelime, Telaffuz, Ses Kaydı, Tekrar Dinleme ve Bir Çok Egzersiz yer alıyor. Daha çok günlük konuşma dili konusunda yardımcı olacak sisteme ulaşmak için www.herdil.net web  adresi ziyaret edilebilmektedir. Kayran Grup Ltd. Şti.’ den yapılan açıklamada ayrıca 14 gün içerisinde sistemden memnun kalmayanlara ödemesi geri yapılacaktır, denildi.

SAKARYA “ Bir dil , Bir insan”

“Üyelerimize sunduğumuz hizmetlerimize her gün yeni birini eklemeye devam ediyoruz. Odamızın sadece belge veren bir kurum olmanın dışında, üye memnuniyeti odaklı çalışan bir kurum olması vizyonunu yönetim kurulu olarak benimsedik.

Polatlı Ticaret Odası yönetimi olarak her zaman üye memnuniyetini üst safhada tutmaktayız. Kayran Grup Limited Şirketi ile İmzalamış olduğumuz protokol ile yabancı dil öğrenme konusunda %40’a varan indirim sağlanacaktır. Daha çok günlük konuşma dilini kapsayan sistem ile yurtdışında ihracat yapan üyelerimiz ve çalışanları konuşma dilindeki zorluklarını aşabilecektir. Toplam 1 yıl sürecek müfredat sonucunda katılım sertifikası da düzenlenecektir. Bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda yine ilçemizde yer alan Amerikan Kültür Dil Kurumları ile de anlaşma yapmıştır. Bu çalışmalar yabancı dile verdiğimiz önemi göstermektedir. Bugün burada yaptığımız protokol neticesinde  hem üyelerimiz hem de birinci derece yakınları  online olarak yabancı dil öğrenme fırsatını yakalayacaklardır. İnşallah önümüzdeki dönemlerde de bu tür çalışmalar katlanarak devam edecektir.

Bir dilin bir insan olduğu günümüz şartlarında Kayran Grup Limited Şirketi ile yaptığımız anlaşma hepimize hayırlı uğurlu olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.