ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Foto Galeri

Polatlı Ticaret Odası

PTO ÜYELERİNE, ‘ESNAFA BAHAR GELDİ’ KAMPANYASI

-+

160831294_5201489289892994_6199756947799050493_o

Polatlı Ticaret Odası (PTO), Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ile esnafın yüzünü güldürecek bir çalışmaya adım attı.  Proje kapsamında Polatlı Ticaret Odası üyeleri ihtiyaçları için kullanabilecekleri 3 ay ödemesiz 36 aya varan vade ile 500 bin TL’ye kadar kredi imkanından faydalanabilecek.

Sorumlu bankacılık anlayışıyla iyi ve kötü günlerde üretenlerin yanında yer aldıklarını belirten TEB Polatlı Şube Müdürü Erdinç Erdem , Covid-19 Salgınının ekonomi üzerinde olan olumsuz etkilerini sınırlandırmak, ticari hayatı koruyabilmek amacıyla düzenledikleri ‘Esnafa Bahar Geldi’ kampanyası hakkında PTO Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya’ya  bilgi verdi. Erdem, Esnafa Bahar Geldi kampanyası ile Polatlı Ticaret Odası  üyelerinin TEB Polatlı Şubesi’nden üç ay ödemesiz dönem ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kredi kullanabileceklerini ifade etti. Kredi hakkında detaylı bilgi almak isteyen Polatlı Ticaret Odası Üyeleri Türkiye Ekonomi Bankası Polatlı Şubesini ziyaret edebilir.

SAKARYA: “TİCARİ HAYATI KORUMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ’’

Polatlı  Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya toplantıda yaptığı konuşmada; ekonomik olarak  sıkıntılı günlerden geçildiğini söyleyerek, üretenin her zaman yanında olduklarını vurguladı. Covid-19 Salgını süresince ticari hayatı korumak için yapılan çalışmaları önemseyerek desteklediklerini ifade eden Başkan Sakarya, TEB Polatlı Şubesi tarafından başlatılan Esnafa Bahar Geldi kampanyasının hayırlı olması temennisinde bulundu.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya geçerlilik tarihi 01.03.2021 – 01.05.2021 ‘dir. Kredi türü esnek veya eşit taksitli ticari kredidir. Krediler ilk 3 ay ödemesiz ve sonrasında aylık eşit taksitlerle ödenmek üzere maksimum 36 ay vade olarak kullanılabilir. Kampanya kapsamında TEB şubeleri üzerinden yapılacak olan taksitli ticari kredi kullanımı için kredi üst limit 500.000 TL’dir. Müşterilere kullandırılacak kredi tutarı, her bir müşterinin kredibilitesine göre değişiklik gösterebilecektir. 3 ay ödemesiz dönemden sonraki ayın ilk taksit tutarı, ana para hariç, 3 aylık ödemesiz dönemin birikmiş faiz tutarı ve BSMV dahil olarak alınacaktır. TEB, kredi taleplerini bankacılık uygulamaları gereği serbestçe değerlendirme; uygun görmediği kredi taleplerini reddetme, gerekli gördüğü takdirde farklı şartlarda kredi tahsis etme ve teminat talep etme hakkına sahiptir. Kampanya kullanım şartlarını değiştirme ve iptal hakkı Türk Ekonomi Bankası A.Ş’dedir.