ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

PTO ve BTSO’dan Protokol Ziyareti

-+

‘’ Sakaryadan Fırat’a Uzanan Tarihi Köprü ‘’ projesi kapsamında Polatlı’da bulunan Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ve meclis üyeleri Polatlı Ticaret  Odası Yönetim Kurulu ile birlikte protokol ziyaretinde bulundu.

27.01.2016 - Birecik TSO Protokol Ziyaretleri4

Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer’i ziyarette bulunan Birecikli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm Acar, Polatlı’nın misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. Proje sayesinde iki yöre insanı bir araya geldiğini ve güzel bir sosyal etkileşim olduğunu belirtti.

Heyetin daha sonraki ziyareti Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya oldu. Ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, ‘’ Polatlı Ticaret Odası ilçemizin güzide kurumların başında geliyor. Birlikte çok güzel projelere imza atıyoruz. Aynı şekilde Sakarya’dan Fırat’a güzel bir köprü kurarak kardeşliğimi pekiştirdik. İnanıyorum ki bu proje sayesinde Polatlı ile Birecik arasında güzel bir kardeşlik olacak. ‘’ dedi.

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ise, ‘’ Sürekli dilimizden düşürmediğimiz gibi hepimiz kardeşiz, biriz. Projemizin amacı da iki bölge insanını bir araya getirmek ve kaynaştırmaktı. Bunu da anlamlı bir şekilde başardığımıza inanıyorum. Sadece manevi anlamda değil ticari anlamda da gelişmeler kaydedeceğiz. Başta tarım sektörü olmak üzere sanayi ve hizmet sektöründen tecrübe paylaşımı gerçekleştirip ticari ortaklıklar meydana gelecek. ‘’ şeklinde konuştu.

Her iki ziyaret sonrası Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm Acar, Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer’e ve Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya hediye taktim etti.

27.01.2016 - Birecik TSO Protokol Ziyaretleri