ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Bizden Haberler

Polatlı Ticaret Odası

PTO’dan Bir Protokol Daha!

-+

Polatlı Ticaret Odası, üyeleri için bir protokole daha imza attı; geçtiğimiz gün Polatlı Özel Can Hastanesi PTO arasında indirim protokolü imzalandı.

can hastanesi 2
Polatlı Özel Can Hastanesi ve Polatlı Ticaret Odası arasında geçtiğimiz gün indirim protokolü imzalandı. İmzalanan bu protokol ile Polatlı Ticaret Odası üyeleri ve 1. derece bakmakla yükümlü oldukları kişiler ile PTO ofisinde fiilen çalışanların ayaktan ve yatarak alacakları sağlık hizmetlerini bir yıl süre ile indirimli olarak alacaklar.
Para için değil dualar için çalışan bir hastane
Konuya ilişkin yaptığı açıklamada, üyelerine bir indirim anlaşması daha sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten PTO Başkanı Ulvi Sakarya; “Polatlı Ticaret Odası olarak üyelerimiz için yaptığımız birçok indirim anlaşmamız var. Bunların bir tanesini de Polatlı Özel Can Hastanesi ile yapacağız. Can Hastanesi sağ olsun bu konuda bizleri kırmadı, güzel bir oranla Polatlı Ticaret Odası üyelerine ve yakınlarına bu indirimi sağlayacaklarını söylediler. Üyelerimize hayırlı olur diye düşünüyorum.”dedi. Polatlı Özel Can Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Selçuk Öktemer ise; “Son derece değerli bir sivil toplum kuruluşu ile uyum içinde olmaktan gurur duyuyoruz. Hastanemiz yeni yönetim yeni heyecan diyerek yeni bir anlayışla hizmet vermektedir. Sahip olduğu sosyal sorumluluk projesi kapsamında bu anlaşmayı imzalıyor. Her ticari kuruluş kar etmek için çalışır ama Biz her zaman para için değil dualar için de çalışan bir hastaneyiz. Bunun özellikle bu şekilde altının çizilmesini çok daha memnunlukla karşılıyoruz. Bu anlaşmanın da herkese hayırlı olmasını yüce Allah’tan temenni ediyoruz.”şeklinde konuştu.
Sözleşme bir yıl geçerli
İmzalanan bu protokole göre; Polatlı Ticaret Odası çalışanları ve 1. derece bakmakla yükümlü oldukları kişiler ile çalışanları, hastanede yapılacak diğer tahlil ve tetkiklerde,yatan hasta tedavilerinde hastanın (günü birlik işlemler, ameliyat işlemleri,oda ve refakatçi ücretleri) fark ücretlerinden %12 oranında indirim yapılacak. 4 Boyutlu ultrason, PRP, Ozon, Hacamat, Estetik içeren ameliyatlar ve Diyetisyen ücretleri v.b. sözleşmeye dahil değil.

can hastanesi