ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Bizden Haberler

Polatlı Ticaret Odası

PTO’dan Dubai Fuarı

-+

17 – 21 Şubat 2018 tarihleri arasında Dubai’de düzenlenecek olan GULFOOD Gıda fuarına Polatlı Ticaret Odası,üyeleri için iş gezisi programı organize ediyor.

DUBAİ

%50 Kosgeb genel desteğinin de olacağı iş gezisi gıda ürünleri ve ekipmanları üzerine gerçekleşecek. Dünyanın sayılı fuarları arasında yer alan GULFOOD fuarı Avrupa başta olmak üzere bir çok ülkenin sayılı markaları boy göstermektedir.

GULFOOD fuarına ve iş gezisine katılmak isteyen firmaların Polatlı Ticaret Odası’na başvurabileceklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, ”İhracatın ve Dünyada’ki iş fırsatlarının önemini bilmekteyiz.Üyelerimizin dış pazarlara açılabilmesi için göreve geldiğimizden bu yana projeler ve çalışmalar yürütüyoruz.Her yıl en az bi yurtdışı fuara üyeler için iş gezileri düzenlemekteyiz.Üyelerimizi Dünyanın en kapsamlı fuarları arasında yer alan Uluslararası GULFOOD Dubai fuarlarına düzenleyeceğimiz iş gezisine davet ediyoruz. Talepleri almaya başladık ve şimdiden 20 kişiye yaklaştı katılımcılar.Bu iş gezisi gıda sektörüne ait tüm yenilikleri ve öncü teknolojileri sunarak; çözüm üreten ve benzeri bulunmayan bir platform oluşturmaktadır. Bu fuar Uluslararası teknik gıda sektörünün buluşma noktası konumundadır. Geçtiğimiz aylarda Almanya AGRITECHNICA tarım fuarına 40’a yakın üyemizi götürdük. Bu fuar ve iş gezisinden üyelerimiz çok memnun olduklarını ifade ettiler. Ben inanıyorum ki bu iş gezileri ile ilçemizdeki firmaların ufkunun açılmasında öncü olacaktır. Önümüzdeki dönemlerde de birçok fuar ziyaretlerimiz devam edecek. Önümüzdeki yıllarda da hedefimiz  inşallah firmalarımız ziyaret olarak değil katılımcı olarak yer almasını sağlamak.” dedi.

Programda fuar ziyaretinin yanı sıra be to be iş görüşmeleri,konsolosluk ve ticari ataşelik ziyareti yer alacaktır.