ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Bizden Haberler

Polatlı Ticaret Odası

PTO’DAN ÜYELERE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ TAMAMLANDI

-+
Ankara Kalkınma Ajansı destekli proje kapsamında Polatlı Ticaret Odası üyelerine yönelik 3 günlük (21 saatlik) eğitim programı düzenlendi. Geniş kapsamda yapılan eğitimde, Ürün Geliştirme ve Markalaşma, Sıcak Satış ve Pazarlama Teknikleri konuları üyelere uygulamalı oyunlar eşliğinde anlatıldı.
WhatsApp Image 2017-12-02 at 13.02.04 (1)
Eğitime 25 Ticaret Odası üyesi yetkilisi ve temsilcisi katıldı.
Eğitimin verimli geçtiğini belirten Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, ” Üyelerimizin yoğun talebiyle gerçekleşen eğitim çok verimli geçtiğini düşünüyoruz. Uygulamalı oyunlar eşliğinde eğlenceli bir hal alan eğitime katılan üyelerimiz memnun bir şekilde ayrıldı. Eğitimimizin konusu üyelerimizin direk ilgilendiren bir konuydu. Özellikle Markalaşma ve profesyonel satış konusunda büyük gelişme göstereceklerine inanıyoruz. 3 gün boyunca eğitimimize katılan üyelerimize teşekkür ederiyoruz ” dedi.
Ankara Kalkınma Ajansı’na da teşekkür eden Sakarya, ” Tabi asıl teşekkürü Ankara Kalkınma Ajansı hak ediyor. ‘Öğreten ve Gelişen Ticaret Odası’ adlı projemize mali destek sundular. Her zaman kurumumuzu ve projemizi destekliyorlar. Yönetime geldiğimiz günden beri 5 milyon TL’ye yakın ilçemize hibe kazandırdılar. Aynı zamanda kendi imkanlarımızla da 2017 yılı içerisinde 8 eğitim düzenleyerek yaklaşık 500 kişiye birçok konuda eğitim verdik. ” dedi.
IMG_0387 IMG_0382