ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Güncel

Polatlı Ticaret Odası

PTO’nun Eğitim Günleri Tamamlandı !

-+

Mayıs ayı başında Ankara Kalkınma Ajansı desteğiyle başlayan üyelerimize yönelik düzenlenen eğitim günleri geçtiğimiz hafta Uluslararası Dış Ticaret Eğitimiyle tamamlandı.

İlki 7 Mayıs 2016 cumartesi günü yapılan Motivasyon Teknikleri Konulu Eğitim ve 14 Mayıs 2016’da yapılan satış teknikleri eğitimi , bu hafta sonu yapılan uluslararası dış ticaret eğitimini ODEM Eğitim ve Danışmanlık firması üstlendi.Ücretsiz olan eğitimlere Ticaret Odasının her sektöründen firma yetkilileri ve çalışanları katıldı. Eğitimlere katılım oldukça yoğun olup büyük beğeni topladı.

Başkan SAKARYA’ Eğitimlerimiz yıl içinde devam edecek’

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya yaptığı açıklamada ;Odamız stratejik planında yer alan eğitimleri mayıs ayı içerisinde düzenlediğimiz eğitimlerle başlatmış bulunmaktayız. Ankara Kalkınma Ajansı mali desteğiyle üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda mayıs ayı içerisinde motivasyon teknikleri , satış teknikleri ve uluslar arası dış ticaret konulu eğitimlerimizi başarıyla gerçekleştirmiş bulunmaktayız .Eğitimlerin ücretsiz olması üyelerimize ve çalışanlarına ekstradan fayda sağlamaktadır. Ticaret odasının asli görevleri içerisinde yer alan üyeleri bilgilendirmek misyonunu en üst düzeyde gerçekleştirmek için gayret ediyoruz.Temmuz ayından itibaren yeni eğitim konuları odamız web sitesinden ve sosyal medya hesaplarımızdan ilana çıkacaktır. Üyelerimizi eğitime katılmayta davet ediyorum diyerek sözlerini sonlandırdı.