ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

Sakarya “Ticaret Odaları İşbirliği Halinde Olmalı”

-+

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Deryal,geçtiğimiz gün  Polatlı Ticaret Odası’na (PTO) iade-i ziyarette bulundu.

 Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliği yaptığı ziyaret sırasında Mustafa Deryal’a,  Polatlı Ticaret Odası’nın  4 yıl içerisindeki hayata geçirdiği faaliyetler, 2017 yılı projeleri Organize Sanayi Bölgeleri  ve 27-30 Nisan arasında düzenlenecek POLAGRİ’17 Polatlı Tarım,Gıda ve Hayvancılık Fuarı hakkında ayrıntılı bilgi verildi.

PTO üyelerine sundukları hizmetlerin kalitesini ve hızını artırmak için yürüttükleri çalışmalardan söz eden Sakarya, gece gündüz, hafta içi hafta sonu demeden yoğun bir tempo ile Polatlı ve üyelerimiz için çalıştıklarını belirtti. Ortak fikir birliği ile önümüzdeki aylarda aynı projelerde yer alacaklarının sinyalini verdiler.

Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Sakarya; “Öncelikle nazik ziyaretinizden dolayı memnuniyetimi belirtmek isterim.  Ankara Ticaret Odası TOBB’ne bağlı olduğumuz ve ülkemizde yaptığı atılımlar ile bizleri gururlandıran bir oda olmuştur, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar ATO ile ilişkilerimiz artmıştır. Bizden önceki dönemlerde Ankara Ticaret Odası önderliğinde ilçe odalarının ortak çalışmaları çok olmuştu. Ancak bu dönemde Gürsel Bey’in ve Yönetiminin çabalarıyla yarım kalan projeleri ilçemizde tamamlamayı ve iyi düzeyde yol alan işbirliklerimizi artırma konusunda Başkanımız Mustafa Deryal ile fikir birliği sağladık. İnşallah bundan sonra ortak projelerde birlikte yer almayı umut ediyoruz. Bizler üyelerimize nasıl katkı sağlayabiliriz, ülkemiz ekonomisine nasıl faydamız olur diye gece gündüz demeden çalışma içindeyiz. Bu yıl  ilçemizde inşallah bir URGE (Uluslar Arası Rekabetçiliği Geliştirme)  projesi gerçekleştirerek üyelerimize ihracata alıştırma çabasında olacağız. Ülkemize faydası olacak ne tür iş birliği varsa ne tür ortak çalışma varsa Polatlı Ticaret Odası olarak bizde varız. Sayın Deryal’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederim.” dedi.

Ziyaret sonrasında ise Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Deryal’a ilçemizin patentli markası olacak  Pan Pek Pancar Pekmezi hediye edildi.

IMG_9601