ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

SAKARYA VE EKİBİNDEN  TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET

-+

6cb7efa0-974e-4132-a62b-24682c44f63c

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı  M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret eden Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, ekibini Hisarcıklıoğlu ile tanıştırdı.
Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Meclis Başkanı Erol Ünal, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun makamına gerçekleştirilen ziyarette birlik ve beraberliğin önemi vurgulandı. 365 Oda ve borsa yönetiminde görev alanların ülke genelinde ticaret ile uğraşan iş insanlarının birer temsilcileri olduklarını beyan eden Başkan Hisarcıklıoğlu talip olunan görevlerin öneminden bahsetti. Başkan Ulvi Sakarya’nın başarılı bir şekilde görevini icra ettiğini özellikle vurgulayan Hisarcıklıoğlu: ” Böyle başarılı bir başkanınız olduğu için çok şanslısınız. Yeni görevinizde başarılar dilerim. ” dedi.
b62430d6-54f9-4531-ac08-a6d498288f0f
ÜYELERİMİZİN TENSİPLERİ İLE ÜÇÜNCÜ KEZ YÖNETİMDE GÖREV ALDIM
Seçime dair görüşlerini aktaran Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya : ” Güzel bir seçim geçirdik. Demokratik rekabet içerisinde seçimlerimiz neticelendi. Üyelerimizin de tensipleri ile Polatlı  Ticaret Odası Başkanlığına üçüncü defa layık görüldük.  Geçen iki dönemde olduğu gibi bu dönemde ilçemiz ve ülkemiz ticari hayatı için, üyelerimiz için çalışmalarımıza ilk günkü heyecan ile devam edeceğiz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın Hisarcıklıoğlu ile daha önceki üç dönem olduğu gibi bu dönemde de çalışmaktan mutluluk ve gurur duyacağız. 
1153057e-db33-4876-b693-5e9eea440aae
Bizi burada tüm meclisimiz ile ağırlayan Sayın Başkanımıza teşekkür ederiz. Kendisine, ekibine, yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. İnşallah Başkanımızı yine Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Başkanı olarak göreceğiz ve onunla birlikte çalışmaktan çok mutluluk duyacağız.” dedi.