ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

‘’ Sakaryadan Fırat’a Uzanan Tarihi Köprü’ OSB Ziyareti

-+

‘’ Sakaryadan Fırat’a Uzanan Tarihi Köprü’’ projesi kapsamında Polatlı’da bulunan Birecik Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Polatlı Organize Sanayi Bölgesini ve Polatlı Ticaret Odası üye firmalarını ziyaret etti.

01.02.2016 birecik osb ziyereti2

Ziyarete Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm Acar, Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hüseyin Yaşar, Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, Polatlı Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ünal, Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri, Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve her iki OSB’nin bölge müdürleri katıldı. Polatlı OSB bölge müdürü Şamil Engin tarafından Polatlı Organize Sanayi Bölgesi işleyişi ve kurulum aşaması hakkında sunum yaptı. Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm Acar, BTSO Organize Sanayi Bölgesinin yeni kurulduğunu belirterek OSB çalışmaları hakkında detaylı bilgi aldı. Acar;Özellikle altyapı çalışmaları ve elektrik dağıtım lisansı edinilmesi konusunda Polatlı OSB’nin önemli bir bilgi kaynağı belirtti.Sunumun ardından Polatlı OSB Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ünal, Başkan Müslüm Acar’a hatıra plaketi taktim etti.

Heyet daha sonra Polatlı Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan ve Polatlı Ticaret Odası üyesi olan  Mapei Yapı Kimyasalları İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketini, Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Turizm Enerji Gıda Tarım Lojistik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketini, Bozkurt Tarım Makineleri İmalat Sanayii İnşaat Ve Otomotiv Ticaret Limited Şirketlerini ziyaret etti. Fabrikaları tek tek gezen heyet üretim aşamaları hakkında yetkililerden detaylı bilgi edindiler.Firma yetkilileri tarafından bilgi alan heyet  daha sonra Barış Makina’yı ziyaret etti. Üretim kısmını da gezen heyet tarım aletleri konusunda bilgi aldı. Aynı zamanda Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi olan Hüseyin Barış Birecik’ten gelen heyete hediye taktim etti.

01.02.2016 birecik osb ziyereti3 01.02.2016 birecik osb ziyereti