ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Güncel

Polatlı Ticaret Odası

Sakarya’ya Ziyaretler

-+
ankara il işkur müdür yardımcısı
İŞKUR Ankara İl Müdür Yardımcısı Sevide Erkmen, İŞKUR Polatlı Şube Müdürü Ali Fuat Eren, Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya’yı ziyaret etti.
Ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, ” İŞKUR ile birçok çalışmamız devam ediyor. Gerek UMEM Beceri-10 kurslarında gerekse Girişimcilik eğitimlerinde bizlere destek oluyorlar. Kalkınma Ajanı’na yazdığımız yeni projede de bizlere destek olacaklarını protokol imzalayarak destek olacaklarını ifade ettiler. Nazik ziyaretlerinden dolayı tekrardan teşekkür ediyorum. ” dedi.
İŞKUR çalışmaları ile ilgili bilgi veren heyet, daha sonra Polatlı’da İŞKUR desteklerinden yararlanan firmaları da denetledi.
cabbar ziyaret
Polatlı Belediyesi İmar Limited Şirketi Müdürü Kerim Erkmen, Polatlı Sobacılar ve Tenekeciler Odası Başkanı Cabbar Çepur ve Şırnak’da İş adamı olan Tatar aşiretinden Hacı Tatar, Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya’yı ziyaret etti.şırnak hacıtatar ankara il işkur müdür yardımcısı2