ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

SOSYAL MEDYADA İLERİ SATIŞ TEKNİKLERİNİ ANLATILACAĞIZ

-+

eğitim adı (2)

Üyelerimiz için  sağladığımız eğitim seferberliğine ara vermeden devam ediyoruz.  Online olarak çeşitli alanlara düzenlediğimiz eğitimlerimize Sosyal Medyada İleri Satış Teknikleri konulu bilgilendirme semineri ile devam ediyoruz.

 Özellikle pandemi sürecinde hayatımızın bir parçası haline gelen internet üzerinden e ticaret yapmak isteyen üyelerimize bu konuda yol haritası çizmek istiyoruz.  Bu kapsamda  10 Nisan Cumartesi günü saat 17.00de gerçekleştireceğimiz bilgilendirme toplantısında Sosyal Medyada İleri Satış Tekniklerini anlatacağzı. Dr. Emine Algül tarafından yapılacak zoom webinarının katılım  bilgileri şu şekildedir, https://us02web.zoom.us/j/4493710371?pwd=S3MvVEJ0aS9DdnlOUzhTOVNXOTl3UT09 Meeting ID: 449 371 0371 Passcode: 1965PTO

ÖNEMLİ KONULAR ANLATILACAK

Sosyal Medyada İleri Satış Teknikleri eğitimimizde ele alınacak konu başlıklarından bazıları şekilde olacak ; Pazarlamanın 4P’si – Product (Ürün) Price (Fiyat) Place (Yer) Promotion (Tutundurma)Hedef Kitle Analizi Hangi Sosyal Ağ Benim İçin Uygun? Instagram Twitter Facebook Linkedin Marka Bilinirliği İçin Ne Yapabilirim? Grafik Tasarımında Dikkat Edilmesi  Gerekenler? Pazarlama da WOM Etkisi (Word of Mouth)