ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

TARIM FUARI İÇİN BUGÜNE KADAR YAPILANLAR MASAYA YATIRILDI

-+

Anadolu’nun önemli tarım merkezlerinin başında yer alan Polatlı’da, 2-6 Haziran 2020’de yapılacak olan, Polatlı Tarım Tek Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nda hazırlıklar tüm hızıyla sürerken, organizatör kuruluş Sky Fuarcılık’ın yönetim kadrosu ve  odamız organizasyonu  ile   fuarın destekçi ve iş birlikçi kurumlarının başkan ve temsilcileri ile Cüneyt Sertel sosyal tesisinde düzenlenen yemekte bir araya geldiler.

IMG_1876_800x533

Odamız tarafından organize edilen akşam yemeğine, Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir, CHP İlçe Başkanı Haşim Bilal Avcı, İyi Parti İlçe Başkanı Mürsel Kömez, Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya, Ticaret Borsası Başkanı Yahya Toplu, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Burhanettin Sütçü, belediye meclis üyeleri ve sivil toplum kuruluşu temsileri katıldı.

IMG_1867_800x533

Toplantının ana gündem maddesi fuar şirketi tarafından tarım fuarımız için bugüne kadar yapılan çalışmaların özetini aktarmak oldu. Toplantının devamında ise siyasi partilerin, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin Polatlı Tarım Tek Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı  için sağlayabilecekleri tanıtım faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.